Lev není králem zvířat

Lev není králem zvířat https://www.databazeknih.cz/img/books/14_/148153/bmid_lev-neni-kralem-zvirat-arW-148153.jpg 5 25 6

Publikace přibližuje krásu a rozmanitost africké divočiny a hlavně zvířata žijící v této oblasti. Je plná nezvyklých zážitků, o které se částečně přičinil autorův přítel Murray. Obsahuje i barevné fotografie zvířat.

Allla9
18.05.2023 5 z 5

Krásně ilustrovaná kniha o Africe. Skvělé záběry přírody i zvířat. Expedice Josefa Vágnera je popsaná zajímavě a poutavě.

martin_aston
10.07.2021 5 z 5

Od detstva milujem túto knihu o krásnej africkej prírode a dobrodružstvách p. Vágnera, ktoré v Afrike zažil. Pre deti, pre dospelých, výborne napísaná, so skvelým obrazovým materiálom.

Jonny
27.07.2020 3 z 5

Nejhlubší dojem si odnáším hlavně ze samotného Josefa Vágnera. Vyrazilo mi dech jaké všechny role na expedicích zastával.
Znervózňovalo mě uspořádání textů – hlavní text a nesouvisející příběhy v postranních sloupcích mě vyváděly ze soustředění.
Škoda, že bohatě zastoupené fotografie vyobrazují zejména africkou faunu! Mě by totiž dost zajímaly i fotky loveckých kempů, aut i vybavení.

Uroborus
11.03.2018 5 z 5

Ešteže som ako chlapec tieto a podobné knihy čítal, neviem či by som sa k nim dnes už dostal. Mám na ne však tie najlepšie spomienky!

Naias
21.01.2018 5 z 5

Lev nie je kráľom zvierat je pre mňa nezabudnuteľná kniha. Ako dieťa som v nej mala nepretržite strčený nos a čítala si o fascinujúco krásnej africkej faune stále dokola. Zatiaľ čo spolužiačky sa hrali na populárne speváčky, ja som bola žirafa a túlala som sa po savane.

Vikiki22
08.04.2012 5 z 5

Nádherná kniha o Afrike, dobrodružstvách a o Čechovi, ktorý sa v Afrike nestratil. Celá kniha je písaná tak, že je človek nútený si všetko predstaviť a byť s pánom Vágrom rovno v deji. :)