Pán z hranice

Pán z hranice https://www.databazeknih.cz/img/books/58_/58235/pan-z-hranice-58235.jpg 4 43 2

Letopisy z hranice série

Cicely Bowenová, dcera hraběte z Leightonu, musí odejít z domu. V exilu se seznámí s královou sestřenicí Joan Beaufortovou, a když se Joan provdá za skotského krále Jakuba I., doprovází ji na sever. Na skotském dvoře se kolem Cicely začnou točit dva skotští pánové, elegantní Andrew Gordon z Fairlee a hrubián z hranice, Ian Douglas z Glengormu. Ten Cicely unese právě když se Andrew chystá požádat ji o ruku. Královna požaduje návrat své přítelkyně a rozhněvaný Gordon hrozí obrátit celé pohraničí naruby. Avšak pán z hranice se jen tak nedá zkrotit, ovšem stejně tak srdce jeho dámy. ... celý text

Literatura světová , Romány , Pro ženy

Vydáno: , Baronet

Border Lord And The Lady , 2009

Arisis
Arisis
13.01.2019 odpad!

Tak to asi ne. Podle anotace to vypadalo na pěkný příběh. Začátek pěkný byl a dokonce mě i bavil. Ale tuto autorku už nikdy.
Zabít hlavního hrdinu v polovině knížky. (hlavně když hlavní hrdina je úplně úžasný)
Pokud vám to nevadí, tak čile do ní.
U této autorky, když hlavní hrdinka nevystřídá víc jak jednu postel... Tak to není pořádný příběh? Když chci přece spád tak nemusím zabíjet hned hlavní postavu.
Prostě už nikdy více...

maryzka
maryzka
11.05.2012 2 z 5

čtivá kniha, romantika ale i trochu kus historie Anglie a Skotska