Okouzlené srdce

Okouzlené srdce https://www.databazeknih.cz/img/books/19_/19592/okouzlene-srdce-19592.jpg 4 42 6

Letopisy z hranice série

Píše se rok 1461, po celé zemi řádí válka. Dvůr krále Jindřicha VI. se rozprchne a dcera lékaře královny Margaret se ocitá v nebezpečné situaci, o to horší, když jeden z northumberských baronů žádá její ruku pro svého krutého syna. Slabost jejího otce zažene Alix do manželství bez lásky. Manžel však záhy umírá, Alix se uchyluje do Skotska a svěří svůj život na milost zachmuřenému zemanovi, který však, pokud se podaří rozehřát jeho srdce, jí dokáže poskytnout lásku, o níž vždy snila. Z cyklu Nevěsta z hranice.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Baronet

Captive heart , 2008

Libatr
08.09.2020

Knížku jsem již kdysi četla, a tak jsem ji tentokrát asi v půlce odložila - škoda času, je čtivá, ale místy přeslazená, nepostrádá intriky a sem tam i trochu napětí. Slušná oddychovka.

moudivlacek
03.09.2015 4 z 5

Knížka se mi líbila, ale na konci jsem brečela nad smrtí dcerky zemana. To jsem nečekala.

Barbora H
18.04.2015 4 z 5

Kniha nebyla špatná, ale částečně se smutným koncem...

Sidonie.j
24.03.2014

Bertrice svýma knížkama nikdy nezklame...krásný příběh plný napětí, sexu...na konci mi dokonce ukáplo i pár slz, smrt holčičky jsem nečekala, ale jinak suprový čtení :-)

maryzka
17.11.2012 2 z 5

Dvě hvězdičky dávám za to to že je to B. Small. Jinak jsem ráda že jsem si knihu pouze půjčila v knihovně nebot to bylo čtení opět intrik, tlaku, obětování pro někoho no nechtěla bych ji mít ve své knihovně. Zbytečně by tam zabírala místo.

pikacka
08.07.2012 4 z 5

Jako vždy mě tato spisovatelka nezklamala. Kniha měla děj , napětí a obzvlášť pro tuto autorku charakteristickou - pěknou erotiku. Kdo má rád historické příběhy , doporučuji přečíst.