Nástrahy lásky

Nástrahy lásky https://www.databazeknih.cz/img/books/25_/2580/bmid_nastrahy-lasky-kiZ-2580.jpg 4 40 5

Letopisy z hranice série

Adair Radcliffovou, nevlastní sestra Alžběty z Yorku, z níž Válka růží učinila sirotka. Je zajata při jednom z nesčetných plenění vojsk této chaotické doby a prodána zemanovi z Cleitu, který hledá hospodyni a služku. Avšak pod zašlým povrchem nachází hrdou a oduševnělou krasavici s pomněnkovýma očima, která se odmítá nechat zkrotit. A nakonec naučí tvrdohlavého Skota, že láska si nevšímá ani hranic ani společenského postavení...... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Baronet

Dangerous love , 2006

uminaa
23.09.2022 4 z 5

Páni, tak pani autorka nedala vydýchnuť ani mne a ani Adair. Keď už som mala pocit, že sa konečne dávajú veci v živote hrdinky ako tak do poriadku, Bertrice sa rozhodla inak. Čítanie som si naozaj užila (a nemyslím tým priehrštie erotiky), ide totiž o naozaj veľmi zaujímavo postavený príbeh.

Nikusscha
01.09.2020 3 z 5

Na knížku jsem byla docela zvědavá. Příběh je opravdu rozsáhlý a já osobně bych polovinu informací úplně vynechala. Jako snad v každé kapitole je co měli zrovna k jídlu. Hlavní hrdinka celý svůj příběh odvypráví snad stokrát, až je to už otravné. A to podotýkám, že mi od začátku nesedla. Proplesknout hned na začátku. Už tak v polovině jsem si říkala jak knížku asi ohodnotím, protože místy jsem se nudila. Někdy bylo něco málo zajímavého. Ale to nic nemění na tom, že mě hlavní hrdinka neskutečně vytáčela. Ta její hrdost byla příšerně otravná . Samotný příběh hodnotím tak na 3 hvězdičky a nevím jestli si od této autorky ještě něco přečtu. Dám si chvíli pauzu a uvidím jak to celé vstřebám.
Zeman z Cleitu byl fajn, ať knížku pořád je nehejtuju.

Edit: listopad 2022
Knížka se mi dostala do ruky podruhé a teda žádné lepší pocity z toho nemám. Myslela jsem si, že knížku budu vnímat jinak, snad i líp a to se nestalo.
Když mi syn přinesl knihu a vytáhl záložku a já nevěděla, kde jsem skončila tak mě to vlastně ani nemrzelo. Knížka už zůstane nedočtená. Autorka píše neuvěřitelně obšírně a rozsáhle až mě to už opravdu nebavilo. Bohužel/bohudík.

renefer
16.10.2018 3 z 5

Historická romance z doby války dvou růží v Anglii. Řekla bych, že na autorku tam bylo málo sexu a její hlavní hrdinka konečně nebyla žádná femme fatale, tak se to dalo číst.

moudivlacek
03.09.2015 4 z 5

Krásné, sice jsem se divila, kdy se zlý osud hrdinky konečně a jak změní, ale stalo se a opět síla lásky dokázala hory přenášet.

Dádulka67
24.06.2012 5 z 5

Velice pěkná kniha, nenásilné vyprávění poutavého příběhu. Jedna z lepších knih Bertrice Small.