Zrádné srdce

Druhý díl série Letopisy Pozůstalých. V zajetí barbarského krále mají Lia a Rafe jen malou šanci na útěk. Jejich jedinou nadějí je spoléhat na to, že král bude příliš ohromen jejím darem, než aby je popravil. Královo zaujetí Liou je však větší, než se na první pohled zdá. Stále je tu i Rafe, který jí lhal, ale pro její ochranu obětoval vlastní svobodu. Zatímco se probouzí Liinym dar a ona poznává sama sebe, je jí jasné, že ji čekají rozhodnutí, která ovlivní její zemi… i její vlastní osud....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/34_/349797/zradne-srdce-58w-349797.jpg 4.588

Letopisy Pozůstalých (2.)

The Heart of Betrayal (2015)

Dobrodružné, Pro děti a mládež, Dívčí romány
Vydáno:, CooBoo

mmmisulka.r

Díky bohu, že má autorka skvělý a vytříbený styl, jinak by tento druhý díl byl jen pouhým brakem. Klasický vycpávkový díl, který zachránil jen autorčin styl. Každopádně bavilo a to je podstatné.
Recenze v záložkách - Knižní deníček

Baru1236

Opět naprostá bomba. Nemůžu říct, že se mi druhý díl líbil víc než první, protože je v podstatě úplně o něčem jiném, ale oba jsou neuvěřitelně čtivé a prostě se od nich nejde odtrhnout, dokud neotočíte na poslední stránku. Tohle je ten typ knihy, nad kterou přemýšlíte i dlouho po dočtení. Už se opravdu nemůžu dočkat posledního dílu, už jen kvůli tomu cliffhangeru na konci :D

katallinka

Druhý díl je z hlediska akce o něco slabší než první, ale pořád neskutečně čtivý. Nemohla jsem se opět od knihy odtrhnout.

jana79

Boží knížka,první díl super už v půlce knihy jsem si vyžádala od sestry zapůjčení druhého dílu a poděkovala jsem ji,že mi tuto knihu doporučila. Už jsem zapsána do předprodeje třetího dílu. Už aby vyšel uz se těším. Fakt skvělá knížka. Úplně vás pohltí.

Žožik

Tak druhý díl byl opravdu úžasný. Ještě lepší než první. Příběh mě bavil po celou dobu a ani chvilku jsem se nenudila. Sice se asi nedělo tolik "větších" věcí, ale příběh byl zase zajímavý takovým tím způsobem, kdy nevíte, co se může v následujících chvílích stát. Už se nemůžu dočkat posledního dílu.

koala

Přečetla jsem ji tak rychle, četla jsem až do tří do rána ... a hrozně mě pak mrzelo, že už to mám přečtené, že jsem si to měla víc šetřit. Tento díl překonal ten první a těžko se mi teď bude čekat na vydání dalšího. Bylo to napínavé, chytré, tajemné, zvláštní prostě perfektní ... takovéto knihy bych mohla číst pořád. Hlavní hrdinka sympatická, odvážná, celý fantazijní svět úžasně zajímavý.

Lovebooks14

Tato kniha se četla jedním dechem jako většina knih které si pečlivě vybírám. Tenhle díl byl úžasný, jak jinak by se to dalo říct. Už se nemůžu dočkat až vyjde další díl. Jsem celá na trní jak to dopadne❤

OndřejMergl

Kniha navazuje na Falešný polibek, ovšem jedná se o typický vyplňový druhý díl trilogie, ve kterém se po celou knihu téměř nepohneme z místa. Příliš vnitřního světa hlavní hrdinky, málo vnější akce, ani milostný trojúhelník nevynikl jako v předchozím dílu. Za mě zklamání, které nezáchránil ani povedený konec se zajímavým cliffhangerem. Těším se na třetí díl, který snad bude nabitější.

elik-play5518

1 díl byl lepší. Ale i tak je kniha velice povedena

Kaira2300

Chci pokaračování!!

Lorej

Pořád ten zážitek zpracovávám...
Naprosto dokonalý! Myslela jsem si, že první díl bude nemožné překonat, ale stalo se a jsem naprosto nadšená!
Příběh odehrávající se ve Vendě je plný tajemství, zvratů a nečekaných objevů. Děj mě naprosto pohltil a stránky ubíhaly jak nic, najednou jsem byla na konci a jediné, co potřebuji je další díl!

erulka

Druhý díl byl lepší než ten první, který se mi ale taky velmi líbil. Příběh mě vtáhl od záčátku do konce a nemůžu se dočkat, až bude k dispozici závěrečná kniha. Poznávat Vendu bylo velmi zajímavé a jak jsem se dostávala dál a dál, konečně jsem i rozumněla jednotlivým úryvkům na konci kapitol. Jedniné co mě zaráží je, že si nejsem tak úplně jistá, s kým chci, aby Lia nakonec skončila. U každé knihy předtím jsem vždy měla jasno, ale tady prostě nevím. Už se nemůžu dočkat na poslední díl. Skvělé čtení.

teli9845

Mnohem mnohem lepší než první díl!!! Skvělá knížka a těším se na poslední díl, zda se moje tušení potvrdí :)

Majinka2001
30.12.2017

Na tento díl jsem se po prvním moc těšila. Sice tam bylo míň takových těch napínavých scén, ale přesto to bylo super. Ovšem jako v minulém díle nechala autorka neuzavřený konec, takže vůbec nevím jak se to bude v příštím díle vyvíjet. Moc se těším na pokračování.

kika812
29.12.2017

Musím přiznat, že mě tento díl trochu zklamal. Ve většině průběhu knihy se nic moc nedělo, dalo by se říct, že to bylo “klidné” a až ke konci knihy nastal obrovský zlom a všechno se seběhlo najednou. Ale abych si jenom nestěžovala, na vánoční prázdniny strávené v posteli s teploměrem v podpaží, to bylo super čtení, které jsem přečetla téměř jedním dechem. Určitě si přečtu třetí díl, jelikož jsem velice zvědavá jak to celé dopadne.

Hazell
27.12.2017

Na druhý díl jsem se opravdu těšila s očekáváním. Díky skvělým recenzím jsem ale možná přeci jen očekávala příliš. Příběh mě do sebe vtáhl, ale nebylo to zase takové, že bych se nemohla odtrhnout. Trochu tomu chyběl spád, až ke konci se to pořádně rozproudilo. Mohlo tam určitě být více o Liině daru, dějinách Vendy a rozhodně mi tam chybělo rozvíjení vztahu hlavních hrdinů, vlastně se většinu knihy ani moc nevídali. Proto nemůžu dát plný počet, ale třetí díl si určitě přečtu, samotnému příběhu se nedá nic vytknout a já se rozhodně chci dozvědět, jak to dopadne.

IvankaM
27.12.2017

Docela dost dlouho mi trvalo, než jsem se do toho začetla, i když mě to strašně bavilo. Prostě mě to hned nepohltilo. Pak mě to konečně chytlo. A byla to naprostá pecka.
Jediný, co mě furt rozčilovalo bylo Lii pokrytectví ohledně lhaní. Po celou dobu knihy nedělala nic jiného než lhala a přetvařovala se a předstírala a přitom to furt vyčítala Rafovi a Kadenovi.
Když se bavíme o těch dvou, je to první knižní série, kdy si nejsem jistá s kým ji shipovat. Až do konce jsem byla na vážkách.
Protože ten konec?! PANEBOŽE! Jak to tak bývá, konec byl naprosto dokonalý a otevřený...
Strašně. Moc. Se. Těším. Na. Další. Díl.

betule3
26.12.2017

Na tuto knihu jsem se po prvním dílu neskutečně těšila a čekání se rozhodně vyplatilo. Příběh je plný akce a nečekaných zvratů, takže se rozhodně nebudete nudit. Za mě jedna z nejlepších knižních sérií. :) Už se moc těším na únor, kdy má vyjít pokračování.

Zuz97
14.12.2017

Na tuto knihu jsem se velmi těšila. A musím říct že to čekání na ni, stálo opravdu za to. Knihu jsem četla opravdu jedním dechem a nemohla se od ní odtrhnout. Jsem zvědavá na další díl, doufám že to čekání rychle uteče.

Batete1
14.12.2017

Tohle byla naprostá bomba! Krásně se to četlo jako první díl. Přečteno za jeden den což u mě není nic neobvyklého... Tohle si určitě přečtěte! Je to dokonalé! 5/5✴

Ladasom
13.12.2017

Kniha se četla velmi dobře, ale po dočtení mám z ní takový nijaký pocit :(. Čekala jsem, že více prostoru dostane dar hlavní hrdinky. Další, poslední díl, si však určitě přečtu.

Klarsik3
13.12.2017

Konečně jsem se dočkala té akce :-).. Ale zase ten konec.. No už aby byl další díl.. Takle utnuté konce nejsou nic pro mě..

Josefie
08.12.2017

To je tak dokonalý ! Už aby vyšel další díl a doufám že brzy.

MácaK
07.12.2017

Od zacatku se nemuzu odtrhnout, pul roku cekani fakt stalo za to... koupila jsem ji vcera a dneska budu mit docteno.... fakt pecka!

Tenebien
03.12.2017

Tohle byl jednoznačně nejlepší díl série. Řešila se politika, bylo tam dobrodružství... No a prostě Rafe.
Kadena jsem si zamilovala a chci pro něj happily ever after! :) (čteno v originále)

fantasy

Mary E. Pearson