Plavba Jitřního poutníka

Je spousta dveří, ale pouze jedny vedou do jiného světa. Projděte s námi do země zázraků a kouzel - do Narnie!
Vydejte se společně s Edmundem, Lucinkou a Eustacem na loď prince Kaspiana a hledejte sedm přátel, kteří se dávno ztratili s princovým otcem při nebezpečné plavbě k Východním ostrovům.

https://www.databazeknih.cz/images_books/22_/2277/letopisy-narnie-plavba-jitrniho-pou-92p-2277.gif 4.21360

Letopisy Narnie (3.)

Literatura světová, Romány, Fantasy
Vydáno:, Fragment (ČR)

The Voyage of the Dawn Treader (1952)

Kniha Plavba Jitřního poutníka

MirijamFrankl

Roztomilá, oddechová knížka, která místy dokáže napnout nervy či rozesmát. Pokud nepatříte mezi dětské čtenáře, možná vám začne vadit Aslan coby deux ex machina, na druhou stranu však musím říci, že oproti jiným dílům jsem v tomto našla víc otázek k zamylšení a dojemných momentů.

smudlajs

K tomuto dílu jsem byla ze začátku trochu skeptická. Filmové zpracování se mi vůbec nelíbilo, takže jsem předpokládala, že tomu tak bude i s knihou. Ta mě ale velice mile překvapila, příběh byl poutavý a bavil mě. Opět milé a příjemné oddechové čtení jako předchozí díly.

Jarmila97

Tento díl byl jeden z nejlepších zatím v sérii Narnie byl více dobrodružný a občas by člověk i brečel. Opravdu doporučuji si celou sérii přečíst díli na sobě tak trochu zvláštně navazují :)

Kaja01

Narnie je prostě kouzelný útěk od reality a každodenních starostí! I když tento díl nepatří mezi mé nejoblíbenější, chyběla mi tak Zuzka a Petr.

PhoebePollard

Můj druhý nejoblíbenější díl a opět velice čtivý. Stránky mi mizely pod rukama a než jsem se nadála, měla jsem přečteno. Zkrátka skvělé, i když ne úplně perfektní, protože Lva prostě nic nepřekoná.

ElleNora

Děj byl velice čtivý. Líbilo se mi, že postavy měly i horší chvilky, přestože na Eustace nikdo neměl. V tomto dílu se navíc odehrává pro mě to největší dobrodružství od začátku do konce.

DannyLady
14.11.2018

Plavba Jitřního poutníka se řadí mezi jedny z mých oblíbených dílů. Oproti filmovému zpracování jsem poznala příběh více do hloubky a plavba je záživný příběh o dobrodružné plavbě. Jsou zde silné postavy, které vás vtáhnou do děje a mnohdy i velice pobaví.

Orange8knihomol
10.11.2018

Tento díl oněch originálních a báječných Letopisů Narnie byl taktéž převelice čtivý a krásný. Děj knížky byl dobrodružný, akční, milý a neobyčejný. Podle mě je tenhle díl zatím z těch prvních třech (Lev, čarodějnice a skříň, Princ Kaspian a Plavba Jitřního poutníka) nejvíce akční, neboť děti a posádka lodi zažívají na své plavbě mnoho dobrodružství a čtenář si ani na všechny nemůže po dočtení vzpomenout. Velké DOPORUČENÍ!

Šerá hlídka
Šerá hlídka