Lev, čarodějnice a skříň

Sourozenci Petr, Zuzana, Lucie a Edmund jsou hlavními postavami slavného fantasy bestselleru C. S. Lewise, bestselleru, v němž se střetne dobro a zlo ve světě obrů, trpaslíků a dalších bytostí, zakletých Bílou čarodějnicí...

https://www.databazeknih.cz/images_books/22_/2270/letopisy-narnie-lev-carodejnice-a-s-dQN-2270.jpg 4.22290

Letopisy Narnie (1.)

Literatura světová, Romány, Fantasy
Vydáno:, Fragment (ČR)

Narnia, The Lion, the Witch and the Wardrobe (1950)

Kniha Lev, čarodějnice a skříň

Jarmila97

Krásna knizka myslela jsem si jak je dlouha nakonec za den přečtena už se moc těším na další díl

smudlajs

Úžasná pohádka, která nenudí ani dospělé. Občas je potřeba přečíst si nějakou oddechovku, ve které dobro vždy zvítězí nad zlem. Jednou ji určitě budu předčítat svým dětem.

Tereziee

Krásná jednohubka, kterou přečtete za pár chvilek. I když je knížka určená spíše dětem, dospělého neurazí. Jediné co bych ocenila, by bylo víc popisů, detailů apod. U knihy pro děti je to ale zbytečné. Určitě se ráda pustím do dalších dílů.

SuperSojka

V mládí jsem tuto knihu prošvihla, tak si to vynahrazuji při čtení s novou generací. Kniha je napsaná tak, že zaujme už šestiletého a zároveň neurazí ani jeho rodiče, což je pro mě ideál. Nedá se ovšem čekat Tolkienova propracovanost.

PhoebePollard

Nejlepší díl, bez debat. Popisy jsou někdy trochu rozvláčné a Aslanovu povhu jednoduše nechápu, ale stejně... tahle kniha je prostě boží! A úžasná a skvělá!

Pitíčko114

Bylo to trochu strašidelní a akční. Ta skříň byla nejlepší!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

VendelinkaC

Narnii jsem brala jako čtenářský rest, který musím dohnat. A dojem... Je to... milé. Je to prostě pohádka. Jsou to tenoučké knížky, které člověk přečte raz dva, popisy jsou jednoduché, strohé. Jednou si ji ráda přečtu s dcerou, ale mě už to neoslnilo.

minadolejsi

Kniha mého dětství. Není moc knih z dětství, ke kterým bych se ráda vracela, ale Lewis píše tak skvělým způsobem, že to prostě nejde nevrátit se ♥