Mstitel z Jenštejna

Jiří Adam z Dobronína se na vyjížďce před pražskými hradbami setká s Václavem Hrzánem z Harasova, který nedávno koupil hrad Jenštejn. Ten se mu svěří s neurčitými obavami. Následujícího dne je zavražděn jeho bratr, a to přímo v budově Královské komory. Vyšetřením neslýchaného zneuctění královského úřadu je pověřen Jiří Adam z Dobronína. Zatímco ho pražský purkrabí nutí, aby pátral na Pražském hradě, zdá se, že stopy vedou spíše do okolí Jenštejna....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/41_/410515/big_mstitel-z-jenstejna-QvH-410515.jpg 3.9170

Kniha Mstitel z Jenštejna

ErikaKej

Letopisy čítam / počúvam chronologicky podľa vydania a ani raz som nebola sklamaná. Tento krát sa príbeh odohrával v Prahe a atmosféru pán Vondruška zachytil perfektne. Vraha som tušila ale napriek tomu bol príbeh zamotaný a napínavý. Veľa priestoru dostala najmä Rozárka. Prednes pána Hyhlíka je krásny ako vždy, k Vondruškovi si neviem predstaviť iného interpreta.

Meri47

Moje první přečtená kniha od pana Vondrušky a okamžitě jsem si tohoto autora zamilovala.

p.pavlina
14.12.2021

Příběh se mi moc líbil. Bylo to opravdu hezký zamotané, i když pachatel mi byl trochu jasnější dříve než Jiřímu. Ovšem čtení jsem si užila. Opět parádní oddechové čtení.

Barza
03.12.2021

Po knihách od Vlastimila Vondrušky sahám ráda. Napínavé čtení, jen si člověk musí dávat pozor na jména. Určitě doporučuji!

Páájinka
06.08.2021

Opět skvělé čtení. Příběh byl zajímavý.

Lena79
06.04.2021

Kniha nezklamala. Už jsem si i zvykla na Jiřího Adama z Dobronína. příjemná oddechovka.

ivoiro
02.03.2021

Opět jsem naprosto spokojený. Krásná oddechovka z pera mého oblíbeného autora.

18LenkA12
07.01.2021

Knížky od pana Vondrušky moc nemusím, kvůli zmatku ve jménech, ale tahle mě zatáhla do děje. Kniha se četla sama díku svému napnelismu ale i zvratům. Nejspíš díky této knize se pokusím přečíst další autorovy knihy.