Mstitel z Jenštejna

KoupitKoupit eknihuAudiokniha

Jiří Adam z Dobronína se na vyjížďce před pražskými hradbami setká s Václavem Hrzánem z Harasova, který nedávno koupil hrad Jenštejn. Ten se mu svěří s neurčitými obavami. Následujícího dne je zavražděn jeho bratr, a to přímo v budově Královské komory. Vyšetřením neslýchaného zneuctění královského úřadu je pověřen Jiří Adam z Dobronína. Zatímco ho pražský purkrabí nutí, aby pátral na Pražském hradě, zdá se, že stopy vedou spíše do okolí Jenštejna....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/41_/410515/mstitel-z-jenstejna-QvH-410515.jpg 3.8117

Letopisy královské komory 13.

Detektivky, krimi, Literatura česká, Historické romány
Vydáno, MOBA (Moravská bastei)

Kniha Mstitel z Jenštejna

ivoiro

Opět jsem naprosto spokojený. Krásná oddechovka z pera mého oblíbeného autora.

18LenkA12

Knížky od pana Vondrušky moc nemusím, kvůli zmatku ve jménech, ale tahle mě zatáhla do děje. Kniha se četla sama díku svému napnelismu ale i zvratům. Nejspíš díky této knize se pokusím přečíst další autorovy knihy.

Leňouza
30.12.2020

Knížky pana Vondrušky mám velmi ráda a vždy se na ně těším. Tahle mě nějak nechytila. Už od prvních stránek jsem se ztrácela ve jménech a příbuzenských vztazích. A nepustilo mě to v podstatě celou knížku. I tak se těším na další :-)

baty
30.11.2020

Kniha se mi líbila. Jiřího Adama z Dobronína jsem si oblíbila a vlastně i jeho pomocníky :-) Jsou dobrá parta a vyřeší i sebesložitější případ. Za mě palec nahoru :-)

Vojslava
27.09.2020

Chytrá Rozárka, tolik dobrých nápadů do jednoho případu snad ještě nikdy nevnesla. Jinak slušný vondruškovský standard, pořád si říkám, že mám tuhle řadu čím dál tím víc raději než Oldřicha z Chlumu, a ukazuje se tu, jak důležité je býti gramotný, protože originál, kopie a kopie z kopie jsou někdy hrozně důležité... :-)

petra.kosiky
14.09.2020

Na knížku jsem se těšila. Atmosféra středověké Prahy z ní na mě dýchla, fantazie si popracovala, nicméně příběh byl pro mě nepřehledný a ztrácela jsem se v něm. Zkusím nějaké starší autorovo dílko.

kokrokr
21.08.2020

Těžko uvěřitelné a překombinované. Vrah si buduje alibi řečí na půl úst ? No, potěš koště.

Dandulka
17.08.2020

Paráda! Přečteno za dva dny a klidně bych dala další :-D

Dýka s hadem
Dýka s hadem