Au pair: Léto začíná

Au pair: Léto začíná https://www.databazeknih.cz/img/books/57_/57712/au-pair-leto-zacina-57712.jpg 4 40 6

Au pair série

Seznamte se s Marou Watersovou, Elizou Thompsonovou a Jacqui Velascovou, novými au pair v jedné z nejbohatších rodin v New Yorku, které prožijí nezapomenutelné léto v jednom z nejexkluzivnějších míst: v Hamptonu. Pro hodné děvče Maru je tato práce únikem ze zoufale monotónního léta v Massachusetts. Eliza, která v minulosti získala titul Ideální dívka New Yorku, ví, že se jí tak naskýtá rychlá cesta zpátky do módního světa, který nikdy nechtěla opustit. A pro brazilskou „sexbombu“ Jacqui představuje jízdenku za přítelem do Ameriky, který jí slíbil, že napíše e-mail, hned jak se dostane domů, ale ne-udělal to. Koneckonců, co vlastně obnáší práce au pair? Přes den naplácat na dětičky krém na opalování a po večerech chodit na dýchánky na nejžhavější půdě, ne? Omyl! Eliza se zoufale snaží ututlat práci au pair před svými nanejvýš zhýčkanými přáteli – ti si totiž myslí, že je stále bohatá jako dřív. Mara našla obrovské zalíbení v Ryanovi, starším a nesmírně atraktivním bratrovi dětí, které hlídá. A Jacqui má zlomené srdce, když pochopí, že její životní láska byla pouhým flirtem. Pokud se děvčatům podaří zvládnout povinnosti au pair a současně hamptonský společenský život, může z toho být nejneuvěřitelnější léto jejich života. Aby to vyšlo, budou muset držet pospolu. Dokážou to?... celý text

Literatura světová Pro děti a mládež Dívčí romány
Vydáno: , BB art

The Au Pairs , 2004

Damonka12
28.10.2020 2 z 5

2,5 celkem naivní a nereálná kniha pro mladší čtenářky.

iiiccc
21.06.2019 5 z 5

V době, kdy mi bylo přibližně 13 let, byla tahle kniha absolutní must have nás holek. Kdo tohle přes léto nepřečetl, ten prostě nebyl. Musím říct, že to opravdu bylo skvělé, čtení jsem si užívala a byla naprosto nadšená. Dneska už vůbec nevím o co tam šlo, ale je to pro mě taková nostalgicky příjemná vzpomínka na jedny krásné letní prázdniny :)

rarášek
07.01.2016 4 z 5

Moc krásná knížka. Líbilo se mi, že se v kapitolách střídaly pohledy Elizy, Mary a Jaqui. Názvy kapitol byly taky dobrý, díky nim se dalo docela poznat, co se tam bude dít a s jakou postavou. Dobrý příběh s dobrým koncem. Nevím, jestli budu číst dvojku, ale asi to zkusím. :)

Effys
25.07.2012 3 z 5

Docela příjemná oddechovka, která se rychle čte.

mysterygirl
12.12.2011 4 z 5

příjemné čtení..líbilo se mi to

tynecicka
29.10.2011 3 z 5

Jedna z těch knih, kterou si přečtete při propršeném dni. Nic úžasného, ale na druhou stranu to oceňuji. Není nazmar přečíst si občas knihu, u které není potřeba přemýšlet.

Melissa de la Cruz
americká, 1971