Léto, slunce, prázdninové lásky

Léto, slunce, prázdninové lásky https://www.databazeknih.cz/img/books/86_/86798/leto-slunce-prazdninove-lasky-86798.jpg 4 26 6

Sedm německých autorek s výjimečným citem pro pocity a názory dospívajících přispělo vtipnými povídkami do knihy plné překvapivých point i trapasů – přesně jak tomu u dospívání a seznamování v tomto věku bývá. Jak název prozrazuje, mají povídky tři věci společné: slunce, léto, prázdninovou lásku. Nejsou jen plné prvních polibků, ale i třenic se sourozenci a spolužáky, mírně komplikovaných vztahů s rodiči. A je úplně jedno, zda se děj odehrává v italském městečku nebo v automobilové zácpě na cestě do Rakouska, během uměleckého kurzu v hotelu, při letním putování divokou přírodou kraje Abruzzy, na deštivém výletě na kolech, při romantické procházce v parku vedle domova či na bláznivé oslavě narozenin.... celý text

Literatura světová , Povídky , Pro děti a mládež

Vydáno: , BB art

Sommer, Sonne, Ferienliebe! , 2004

Gabriela_K
30.07.2023 3 z 5

Povídky byly dobré, občas jsem se i zasmála.

Liduka
07.02.2019 3 z 5

Popravdě mě kniha trochu zklamala. Povídky se mi zdály trochu přitažené za vlasy. Škoda.

Eliška_Florbal
14.04.2017 4 z 5

Kniha byla super, teda až na povídku,, záhadné polibky,, ta nedavala moc smysl a byla nudná... Celkově ty slova tam byly nesmyslné.. Ale jinak kniha super:)

lemichaela
16.08.2014

Super knížka:)

dark.ma93
06.08.2012 3 z 5

Milé letní čtení. Člověk se pobaví. Kdysi oblíbená knížka.

Vlocka
16.07.2012 5 z 5

Kniha mi doma dlouho ležela než jsem si ji přečetla a po přečtení jsem zklamaná rozhodně nebyla:) Skvělé oddychové povídky! :)