Léto s kovbojem

Léto s kovbojem https://www.databazeknih.cz/img/books/12_/12353/bmid_leto-s-kovbojem-thw-12353.png 4 378 103

Úsměvný prázdninový příběh studentky psychologie, která po setkání s vesnickým mladíkem nachází nové životní hodnoty a smysl existence. Uvědomuje si plochost vztahu se svým snoubencem a se svým novým přítelem se učí jednoduššímu pohledu na svět.

9665
03.09.2019 5 z 5

Film mám moc ráda, a tak jsem sáhla i po knížce. Příjemná letní oddechovka na jedno odpoledne. Nepřišlo mi to tak veselé, jako film, protože jsme měli možnost nahlédnout i do pocitů Doubravky.

Taralcielle
02.09.2019 5 z 5

Film mám moc ráda a po přečtení se mi zalíbila i kniha :) Velmi čtivě napsaná, plná vtipných momentů, oddechové nenáročné letní čtení.

ArwenAragorn
31.08.2019 4 z 5

Četla jsem už dávno, příjemná oddechovka, ke které bych se klidně zase vrátila.

-markéta-
02.07.2019 5 z 5

Krásná oddechovka na léto!
Film mám moc ráda, a tak jsem si řekla, že zkusím i knížku a byl to super nápad!

eliska2106
30.05.2019 5 z 5

Kniha je plná důvěrně známých dialogů. Oproti filmu má pro mě mnohem větší emoční rozměr, neboť máme šanci nahlédnout do Honzových i Doubravčiných myšlenkových pochodů ;-)

pidalka777
30.05.2019 5 z 5

Miluju film a teď miluju i knihu.

lapagerie
28.03.2019 4 z 5

Milá knížka, kterou přečtete na jeden zátah. Léto, láska, bučící krávy. Idylka.

Dimas
19.01.2019 4 z 5

Bezva knížka, ikdyž film nepřekonala...

annettka1098
26.12.2018 3 z 5

Hezká odpočinková kniha.

Mája777
12.12.2018 5 z 5

Skvělé a lehké čtení, právě do tohoto zimního období. Vřele doporučuji proti depresi.

PandaGirl
11.12.2018 5 z 5

Jeden z mých srdcových příběhů (haha, díky maminko). Dlouho jsem ho znala pouze jen jako film, tentokrát jsem se ale dokopala k přečetní knihy a rozhodně jsem toho nelitovala. Kniha je doopravdy kouzelná. Člověk se těší z každé další stránky a radostně sleduje ústřední postavy. Za mě prostě skvělý příběh.
Ale opět, jako u většiny těchto knih, nelze očekávat hluboký příběh, i když některé z myšlenek by byly uchopitelné k zamyšlení. Tady si člověk musí užívat ty pocity zamilovanosti ústředních postav.

Áňa 998
13.11.2018 5 z 5

Skvělá odpolední jednohubka. Zpětně lituji, že jsem si ji nezařadila na seznam maturitní četby, četla se moc pěkně!

Marla
24.10.2018 5 z 5

Letní pohodový příběh jako z filmu. Vlastně podle filmu:)), ale vůbec to nevadí, Doubravka, Honza a Bob pobaví jak v tištěné, tak i ve filmové podobě.

Terry11
30.09.2018 4 z 5

Normálně by mě fakt, že kniha vznikla až poté, co byl napsán scénář, dost odradil. Ale znala jsem film i jiné takto napsané knihy Jaromiry Kolarové, takže jsem si dilko užila i v pisemne podobě. No a co!

SSTknihy
29.09.2018 4 z 5

Knižní zpracování oblíbeného filmu (vznikl o 3 roky dříve). Pohodová kniha, ze které voní léto, prázdniny a láska, co hory přenáší. Příběh psycholožky Doubravky, traktoristy Honzy a medika Boba mě bude vždycky bavit, ať už v knižním nebo filmovém zpracování.

Hana62
27.09.2018 4 z 5

Oddychovka, ale přemýšlela jsem, jestli to nebyl přepracovaný scénář na knihu. Stejné dialogy jako ve filmu. Čekala jsem víc.

_Michelle_
26.09.2018 5 z 5

Dokonale pohodový a díky filmovému zpracování asi všem důvěrně známý letní příběh, který se alespoň mně nikdy neomrzí. Při čtení se mi před očima sice přehrávaly nezapomenutelné scény s Danielou Kolářovou, Jaromírem Hanzlíkem a Oldřichem Víznerem, takže má vlastní představivost byla potlačena, ale i tak to bylo moc fajn, jelikož herecké výkony tohoto tria v kombinaci s pronášenými hláškami prostě nemají chybu.

misa8153
10.09.2018 3 z 5

Je to jedna z těch knih, ktere by mě minuly nebýt čtenářské výzvy. A jsem vlastne ráda, že jsem se k ní dostala. Film jsem neviděla a pribeh mě zaujal, ale styl psaní mi úplně neseděl.

porcelainswan
19.08.2018 5 z 5

Příjemné letní čtení, které si nejlíp vychutnáte u vody :-) Neskutečná oddechovka, u které se i zasmějete.

sola_lupa
07.08.2018 5 z 5

První, čeho jsem si na knize všimla, byly popisné pasáže. Ty jsou naprosto dokonalé a detailní, člověk si dokáže prostředí skvěle představit. I přes tuto detailnost se jedná o útlou knížku, což mě celkem překvapilo. Vtipy mi sedly, takže jsem se dost často usmívala a říkala si, jak skvělá přirovnání zde jsou. A hraní si se slovy - nádhera.
Co se týče příběhu, byl takový romantický, ale pro mou generaci podáním již netradiční, což oceňuji.