Léto po maturitě - Poslední dny na střední

Léto po maturitě - Poslední dny na střední https://www.databazeknih.cz/img/books/41_/41375/leto-po-maturite-posledni-dny-na-stredni-41375.jpg 4 10 2

Léto po maturitě série

Mary-Kate a Ashley jsou už v posledním ročníku na střední škole Ocean View, ale ještě než půjdou na vysokou, čeká je dobrodružné léto! Mary-Kate se musí odhodlat a říct svému kamarádovi, že k němu celý poslední ročník cítí něco víc. Ashley se musí konečně rozhodnout, se kterým klukem půjde na ples! Podaří se Mary-Kate získat vysněného kluka a rozhodne se Ashley správně? Mají před sebou maturitu, hledání brigády a hlavně spoustu času, který můžou trávit s kamarády. Užijí si Mary-Kate a Ashley tohle výjimečné léto opravdu naplno?... celý text

nakavusterezou
20.07.2017 3 z 5

Kdybych knihu četla v momentě, kdy jsem si ji koupila (v 11 letech) byla bych z ní na větvi, bohužel knihu čtu o 10 let později, ale i tak mě bavila (v určitém slova smyslu) a vrátila mě do dětských let, ve kterých jsem naprosto milovala Olsenky!

TessDragon
03.09.2012 4 z 5

Knížky o Olsenkách mě vždy moc bavily,hlavně jejich ztřeštěné nápady.O moc lepší než filmy. ;)

Autoři knihy

Mary-Kate Olsen