Léto na vodě

„Konečně prázdniny!“ těší se na nejsladší dva měsíce v roce se svojí kámoškou Aneta. Jenže doma to mezi rodiči pěkně skřípe a místo na vandr se jede na vodu. A ještě k tomu jí hodí na krk i malou ségru, které jí dělá ze života peklo. Tři týdny bez mobilu a internetu s protivnou Beátou za zády a klukem, kterého by nejraději vystřelila na Měsíc? Tohle léto bude za trest…

https://www.databazeknih.cz/images_books/37_/372746/leto-na-vode-21A-372746.jpg 4.324
Literatura česká, Pro děti a mládež, Dívčí romány
Vydáno:, Alpress
1. vydání originálu:2018
Počet stran:192
Vazba knihy:měkká / brožovaná
ISBN:978-80-7543-686-3

MarKy95
včera

Milá knížka, u které mě mrzí, že má tak málo stránek :) Ráda si přečtu znova, ačkoliv je kniha spíš pro mladší čtenářky, ale rozhodně neurazí:)

Knihomolka97
28.12.2018

Škoda, že je kniha tak tenoučká, klidně bych ještě pár stránek přidala. Je to taková slaďoučká jednohubka, kterou zhltnete během pár hodin. :)

1casper
28.12.2018

Ráda jsem sáhla k dceři do knihovny pro tuto knížku. Dýchá z ní léto a kdo byl někdy na vodě, tak se v ní najde...
Je to typ knihy L.Lanczové, taková dívčí oddychovka.
Ač je cílená na jinou věkovou skupinu, mně se líbila. A s chutí si ji někdy přečtu znova.

alnahu
05.12.2018

I když je dávno po létě docela s chutí jsem si přečetla tento dívčí román ,který mě zvedl náladu.

gargamelka
23.11.2018

Příběh s vůní léta.

prcek19
17.10.2018

Jako první sem od této autorky četla Léto s frajerem a někdy mi ji tato kniha připomínala, ale i tak sem spokojená..kniha se četla skvěle, taková příjemná oddychovka

MartinaF
16.09.2018

Léto už sice skončilo, ale není nad to si přečíst oddechovku z léta a pro dívky, když vy už máte dávno přes třicet! Při čtení jsem se vrátila v myšlenkách do doby, kdy mi bylo sedmnáct a čas od času jsem si přečetla lanczovku a toužila po všem, co hlavní hrdinky prožívaly. Tady jsem po přečtení zatoužila zajet na vodu (já neplavec), kempovat (nesnáším spacáky) a zase prožívat první lásku.

Je to vtipné, romantické a příjemné počtení. Vřele doporučuji.

kanitsuj
06.08.2018

Velmi čtivý román pro romantické "náctileté", který je ideálním čtení na léto, ale protože mi v některých detailech úplně nesedl, upřednostňuji nadále knížky Lenky Lanczové, která tvoří ve velmi podobném duchu a možná ještě o trošičku lépe než paní Martišková.

laura
18.07.2018

Tak tohle byla skvělá jízda ;) Příběh o počínající romantické lásce, citových zmatcích, omylech a hledáních, o chybách, kterých se nedopouští jen děti, ale i rodiče, o jednom začátku léta, který nevypadal zrovna nadějně, a přesto právě naději přináší, mě doslova pohltil, přečetla jsem skoro na jedno skousnutí... Kdo chce právě tolik romantiky, aby to nesklouzlo do kýče a hodně, hodně smíchu (tlemila jsem se u toho jako blázen), tak tohle je kniha přesně pro vás. Vím, že k tomuhle nadějí a vtipnými hláškami nabitému příběhu se ráda brzy vrátím - že by zase příští léto?

jani.ruzicko
11.07.2018

Opět jsem neodolala a novou knížku oblíbené autorky mého dospívání si koupila. Rozhodně nejsem cílovou skupinou (hlavním pos. je kolem 17 =))), přesto mě to nijak neurazilo. Příběh byl milý, četl se velmi pěkně a hlavně děsně rychle, což mě trochu mrzí.

Zároveň jsem děsně ráda, že knížka nemá elektronickou podobu. Myslím, že v době čteček, jsem už skoro zapomněla, jaké to je otáčet normální listy knížky. Je to pocit k nezaplacení a byla to příjemná změna.

Myslím, že o autorce stále ještě ví málo mladých čtenářů, což je velká škoda. Já nemůžu jinak, než plný počet. =)

tatafa
05.07.2018

Příběh se čte velice snadno a najednou kolem sebe hmatatelně cítíte vůni a šumění vody, i když sedíte v zaprášeném a dusném vlaku :) prostě ideální kniha pro letní cestování, kterou jistě ocení každá romantická duše. Vřele doporučuji :)