Bez tebe to není léto

Bez tebe to není léto https://www.databazeknih.cz/img/books/15_/159632/bmid_bez-tebe-to-neni-leto-v3U-159632.jpg 4 343 57

Dva bratři. Jedna opravdová láska. Léto už nikdy nebude takové jako dřív. Belly strávila dosud každé léto svého života v domě na pláži v městečku Cousins. Jenomže teď se všechno změnilo. Když už to téměř vypadalo, že s Konrádem, svou osudovou láskou, přece jen začne chodit, nakonec skončila jen se zlomeným srdcem. A teď ji čeká vůbec první léto doma, ve městě. Bez pláže, bez oceánu a hlavně bez těch, které má po své rodině nejraději na světě — bez Susanny, bez Jeremiáše a samozřejmě i bez Konráda. Nejlepší Bellyina kamarádka Taylor má spoustu náhradních prázdninových plánů („Vždyť i tady jsou super kluci! A bazén taky, no ne, Belly?“). Jenomže pak jednoho dne zazvoní Belly mobil a Jeremiáš jí oznamuje, že Konrád zmizel. Všechno napovídá tomu, že odjel do Cousins. Proč? Co ho k tomu přimělo? A tak se Belly s Jeremiášem vydávají na záchrannou misi do tolik milovaného letního domu. Zažije sedmnáctiletá Belly nakonec jen další léto plné naděje a trápení, které jí její láska ke Konrádovi přináší? Nebo se ho už konečně dokáže vzdát a zařídit si vlastní život?... celý text

Pro děti a mládež , Dívčí romány

Vydáno: , Jota

It's Not Summer Without You , 2010

verulik196
12.04.2017 5 z 5

Asi se mi tento díl líbil trochu víc než první, četl se rychle a příjemně, takže jsem spokojená :-)

notsohappyanny
18.03.2017 4 z 5

Příjemná na léto, jen je škoda že jsem nečetla celou triologii a nejsem si jistá jestli ji někdy přečtu.

Adell753
25.02.2017 5 z 5

Fakt moc se mi takhle kniha a ještě pokračování téhle série líbilo. Jen škoda že už jsem nesehnala 1 díl :(

ooZDEŇKAoo
01.02.2017 5 z 5

Krasna knížka dobře se to čte a hlavně když jsem si jichtěla koupit musela jsem projít deset obchodů abych ji objevil.

carllie
04.06.2016 5 z 5

Waw, naprosto boží knížka. Strašně rychle se čte, velice jsem si čtení užila!

Lailinka
22.02.2016

Mně knížka naprosto nadchla druhý díl se mi líbil snad mnohem více než první.

MíšaK.
23.12.2015 4 z 5

Musím říct, že opravdu byl druhý díl lepší než první. Ty nostalgické vzpomínky a vůbec všechno. Susanne jsem hodně litovala a nemohla jsem uvěřit, že toto vše proběhlo za pouhý týden. Líbili se mi také občasné střídání pohledů a pohledy do minulosti.

Javajka
13.11.2015 3 z 5

Tato kniha se mi líbila více než první díl. Hrozně ráda jsem ji četla a představovala si příběh, ale není to pro mě ten typ knihy, do kterého se prostě "zamiluji".

šipulka
01.11.2015 5 z 5

Oba dva díly jsou strašně dobré. Jenom škoda, že Susana zemřela.

acupoflucy
24.09.2015 5 z 5

Druhý díl byl snad lepší než první. :)

M.C
16.08.2015 3 z 5

Hned na začátek jsem se samozřejmě musela přehmátnout a přečetl si hned druhý díl :D No nakonec jsem se vrátila k první a nakonec přečetla i třetí. Opravdu si myslím, že kniha je dobrá a je hlavně pro holky co mají rády přeslazené a vtipné romány, jako jsem já :)

adelne12
02.08.2015 4 z 5

I přesto , že jsem první díl z této trilogie nečetla , vůbec mi to nevadilo :-D Knihu jsem přečetla za ani ne 2 dny a velmi se mi líbila , určitě si přečtu jak první tak i poslední díl. :-) Davám rozhodně palec nahoru a doporučuji.

stepka3765
08.07.2015 5 z 5

Super jako díl předtím :)

Pedruska01
18.08.2014 5 z 5

Sussany mi bylo samozřejmě moc líto, skvělý člověk se smutným osudem, ale trochu mě rušilo to věčné se zmiňování. Nečekala bych, že se k ní tahle zachoval Konrád, vždyť už to vypadlo nadějně! Každopádně náš trojúhelník mě rozsekal na konci, kdy proběhla líbačka s Jerem a Konrád vyvalený vočiska! :D Jinak moc hezká knížka, super postavy, děj, vývoj. Čte se až moc rychle, což je u hezkých knih škoda :)

009Ivana
08.05.2014 4 z 5

Když jsem přečetla první hned jsem si říkal musím mít další a ani tenhle díl nezklamal a pobavila jsem se :)

Nikolka001
18.09.2013 4 z 5

Druhý díl léta byl určitě lepší než první. Od knihy jsem moc neočekávala, takže mě mile přakvapila. Četla se jedním dechem. Určitě si přečtu i třetí díl, který má letos vyjít.

kleria
29.08.2013 4 z 5

Druhý díl nebyl špatný, ale první díl byl lepší, důvod je takový že se příběh odehrával celé léto. V druhém díle to byl pouhý týden, což mi celkem vadilo, ale i tak bylo to čtivý, a hrozně jsem chtěla aby se dal dohromady Belly a Jeremiáš :DD. Druhý díl můžu taky jenom doporučit!! :)