Léto, kdy jsme se potkali

Léto, kdy jsme se potkali https://www.databazeknih.cz/img/books/30_/300092/bmid_leto-kdy-jsme-se-potkali-RPO-300092.jpg 4 358 75

Cassidy má za sebou ošklivý rozchod se svým klukem. Poslední na co má chuť, je potloukat se po městě a vzpomínat na to, co bylo. Když dostane nabídku pomáhat na letním táboře u moře, neváhá a jede. S novou životní situací se vypořádává i Bryan. Po těžkém úrazu skončil na vozíku a jeho myšlenky se točí jen kolem toho, co už nikdy nezažije. Nikdy nebude chodit, nikdy si nezasurfuje, nikdy si nezatančí ploužák s holkou. Zpátky k normálnímu životu a pryč od smutných myšlenek mu má pomoct práce táborového vedoucího. Když se Cass a Bryan setkají, má každý z nich své vlastní plány. Ona si chce léčit bolavé srdce, on zas svoji posmutnělou mysl. Ani jeden rozhodně nečeká, že potká lásku…... celý text

Literatura světová , Pro děti a mládež , Dívčí romány

Vydáno: , Fragment (ČR)

The Season of You & Me , 2016

biairicia
02.03.2024 3 z 5

Milá, dětská, letní romance bez očekávaného konce. Alespoň epilog mohl být.

jitka_dankova
28.04.2023 3 z 5

(SPOILER) Zdlouhavá obyčejná letní romance o dívce, která se vyrovnává s rozchodem, a klukovi, který se vyrovnává s tím, že je na vozíčku. Příběh byl milý, letní brigáda byla dopodrobna popisovaná, vlastně šlo o takovou oddechovku, opravdu knížka tak akorát na pláž. Až mne mrzelo, že tam není i něco víc, něco extra. Minimálně epilog mi tedy moc chyběl, protože jsem vážně především potřebovala vědět, jestli to spolu fakt zvládnou i potom a později a ne jen, jak se nakonec dali dohromady. Proto nižší hodnocení, příběh pro mne nebyl uzavřený a dovedený do konce.

simca9342
17.02.2023 5 z 5

Román o dvou lidech, kteří se vzájemně neznají a přece se nakonec potkají. Každého potkala ošklivá věc, ale jedna z nich je celoživotní. To jak se společně poperou se životem si můžete přečíst v "bichli"

-knihomolka-
20.01.2023 1 z 5

Blbost o ničem. Ale každá kniha najde své čtenáře:-)

KateTheBlogger
27.11.2022 4 z 5

Knížku jsem četla proto, že se mi líbila její obálka. Ani jsem moc nezkoumala o čem bude a rovnou jsem se vrhla do čtení. A jak se ukázalo, příběh mě mile překvapil. Hezká jednohubka na víkend, která mě bavila i díky tomu, jak byla napsaná. Obě hlavní postavy se totiž střídají ve vyprávění a příběh tak hezky odsejpá.

Lenka2533
30.08.2022 5 z 5

Musím říct, je mě knížka mile překvapila. Neměla jsem od ní žádná velká očekávání, za což jsem ráda.
Nebylo to vůbec náročné čtení. Naopak, je to typická romantická oddechovka. Milé, roztomilé, vtipné, hezké. Prostě ideální knížka na léto.
Strašně jsem si oblíbila Bryana. Ten byl naprosto boží. Obdivovala jsem, jak dobře si vedl na vozíku. Jsem ráda, že tu nějaké takové téma bylo.
Cassidy byla také docela fajn, ale občas mě vytočila. Jinak se mi moc líbil její vztah s mladším bráškou.
Já dávám 5 ⭐, protože to bylo příjemné čtení.

Téra295
28.08.2022 5 z 5

Knížka mě velmi bavila, bylo to oddychové a příjemné čtení. Cassidy mě trochu štvala, Bryan byl sympatický. Bryanovo postižení bylo podáno realisticky a správně, což velmi oceňuji.

meda2007
11.09.2021 4 z 5

Prijemna oddechovka. Mila kniha, ktera se pekne cte. Postavu Bryana jsem si zamilovala, i vsichni jeho kamaradi byly skvely. Cassidy v jednu chvily na konci byla na pest, ale nakonec vse dopadlo jak melo

BetyN.
29.08.2021 4 z 5

Knihu jsem četla na dovolené u moře a k tomu je jako dělaná. Hlavní postavy mi přirostly k srdci a příběh mě bavil.

Marcela14
26.07.2021 1 z 5

Knihu jsem nedočetla, nebavila mě, nebyla ničím zajímavá. Byla by dobrá kdybych chtěla číst něco na odpočinek. Nebyla úplně špatná, ale proste mi neseděla.

zaba335
23.07.2021 3 z 5

(SPOILER) Kniha mě trochu zklamala. A nebo jsem od ní měla příliš velká očekávání. Těžko říct.

Se čtením jsem čekala na léto, na pravou atmosféru a myslela jsem si, že to bude trošku něco jiného. Postavu Bryana jsem si naprosto zamilovala, líbilo se mi jeho myšlení i charakter. S Cassidy jsem to měla ze začátku úplně stejně, než se stalo ke konci to, co se stalo. Autorka vytvořila pár stránek před koncem totální zvrat. Ale ne takový, na který jsme zvykli. Zvrat který převrátil celé moje dosavadní smýšlení a představu o knížce. Celou dobu to byla příjemná, oddechová romanťárna, která byla na 4 hvězdičky. Ale pak se z toho stalo to co se stalo. Cassidy se z ničeho nic chovala úplně jinak, než za jakou jsem ji měla, a to se mi moc nelíbilo. Kdyby kniha měla další díl a takhle to skončilo, tak možná ale tohle bylo takové trochu moc přehnané. Takovýto zvrat a sladký konec.

No čekala jsem trochu něco jiného. Ale i tak, pro mladší teenagery určitě dobrá záležitost.

Lucy2405
11.07.2021 4 z 5

Příjemná kniha, dobře čtivá. Klasická, předvídatelná romantika, ale jako oddechovka ideální. Doporučuji i mladším není tam žádná erotika. Za mě 4hvězdičky. :)

pavlusci
03.07.2021 4 z 5

Strhávám jednu hvězdičku za předvídatelný děj a chyby v textu (vynechaná písmena apod.) Hlavní postavy byly fajn, jen to všechno vzniklo, alespoň na mě, nějak hrozně rychle. A Cass mě na konci celkem naštvala. Četla jsem i lepší romantické knížky, ale jinak to je pěkné odpočinkové čtení na léto.

loty13
15.05.2021 5 z 5

Příjemné oddychové čtení.

evineckY
25.04.2021 4 z 5

Krásný příběh o prvních láskách a nejen to. Kniha je sice pro mladší ročníky, ale mně se líbí. Kdo říká, že starosti mladých jsou jiné, než starších, asi už zapomněl, jaké to bylo, co a jak prožíval .Každý by si měl uvědomit, jaké nástrahy a nebezpečí stojí za každou blbostí.

Denisa525
14.03.2021 3 z 5

Průměrná letní oddechovka, jen hlavní hrdinka mě občas štvala.

Verunka926
20.12.2020 3 z 5

Příjemná oddechová. Četla jsem už ale lepší romantické knihy, proto za mě takový průměr.

michaela4776
19.12.2020 5 z 5

Kniha je o dívce jménem Cassidy, která prošla těžkým rozchodem. Proto se rozhodne že na letní prázdniny pojede za otcem, který pořádá letní tábory u moře. Na táboře potká chlapce jménem Bryan , který je po těžkém úrazu a je na vozíčku. Postupem času se Cassidy a Bryan lépe poznávají až na konec zjistí, že k sobě chovají city.
HODNOCENÍ:
Kniha mě bavila a nemám co bych jí vytknula. Kniha byla oddychová a myslím si, že si jí třeba za 1 rok zase přečtu od začátku.

Kristy.Seb
27.11.2020 5 z 5

V jedné dlani přání a v té druhé sraní - hádej, která bude plná první?
Přání je jalové. Přání znamená sedět na zadku a nic nedělat.

Krásný příběh. U čtení jsem se často usmívala. Bryan byl skvělej, i přesto co se mu stalo. A babča byla vtipná.

Ivet1990
15.11.2020 3 z 5

Příjemná oddychovka.

láska romantika prázdniny léto

2016  79%Léto, kdy jsme se potkali
2018  73%Podzim, na který nezapomenu
2022  76%Tajemství romantiky

Kniha Léto, kdy jsme se potkali je v