Bez tebe to není léto

od:


KoupitKoupit eknihu

Dva bratři. Jedna opravdová láska. Léto už nikdy nebude takové jako dřív. Belly strávila dosud každé léto svého života v domě na pláži v městečku Cousins. Jenomže teď se všechno změnilo. Když už to téměř vypadalo, že s Konrádem, svou osudovou láskou, přece jen začne chodit, nakonec skončila jen se zlomeným srdcem. A teď ji čeká vůbec první léto doma, ve městě. Bez pláže, bez oceánu a hlavně bez těch, které má po své rodině nejraději na světě — bez Susanny, bez Jeremiáše a samozřejmě i bez Konráda. Nejlepší Bellyina kamarádka Taylor má spoustu náhradních prázdninových plánů („Vždyť i tady jsou super kluci! A bazén taky, no ne, Belly?“). Jenomže pak jednoho dne zazvoní Belly mobil a Jeremiáš jí oznamuje, že Konrád zmizel. Všechno napovídá tomu, že odjel do Cousins. Proč? Co ho k tomu přimělo? A tak se Belly s Jeremiášem vydávají na záchrannou misi do tolik milovaného letního domu. Zažije sedmnáctiletá Belly nakonec jen další léto plné naděje a trápení, které jí její láska ke Konrádovi přináší? Nebo se ho už konečně dokáže vzdát a zařídit si vlastní život?...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/15_/159632/bez-tebe-to-neni-leto-v3U-159632.jpg 4.3140
Série:

Léto (2.)

Orig. název:

It´s Not Summer Without You (2010)

Žánr:
Pro děti a mládež, Dívčí romány
Vydáno:, Jota
více informací...
Nahrávám...

Komentáře (21)

Přidat komentář
Abnička
10. července

Triologie Léto je zkrátka určená výhradně na léto!
A já celou tuhle sérii můžu číst klidně každé léto a vůbec mě neomrzí.
Tenhle druhý díl, jak u většiny sérií bývá nebyl jen doplňující nebo vycpávkový.. Troufám si říct, že mnohem lepší.. Mám ho mnohem raději než první, tady, v tomto díle to začíná nabírat na obrátkách! Hlavně co se týče vztahů.
Ikdyž vím, jak to dopadne stejně tady u tohoto dílu nikdy nevím, na čí jsem straně!

Bettybook
26. května

Co se týče dějové linky, bylo to o chlup horší než první díl, ale co se týče romantické linky... Tam to tak gradovalo! Jiskřilo to mezi oběma páry, ale já už mám jasno, komu budu fandit... V poslední knížce budou pohledy Konráda, tak jsem zvědavá, co se tomu komplikovanýmu klukovi honí hlavou. A taky to má pěkně vygradovat, takže jsem zvědavá. Vážně zvědavá.

silvinka12
10. dubna

Krásné pokračování série. Vše je stále nejasné jak to skončí. Chvilku fandím Konrádovi, pak ale chvilku Jeremiášovi. Postavy jsou skvělé a hlavní hrdinka je moc super( Lara Jean je ale stejně pořád nejlepší:))
V prvním dílu jsem ale cítila trošku uvolněnější atmosféru a krásné slunečné léto, v tomto dílu se ta atmosféra trochu ztratila.

Lucijáš276
02.11.2017

Tato kniha se mi líbila, ale celkem dost mě tam štvala vzpomínková pasáž ohledně maminky Konráda a Jeremiáše.. Nemám ráda smutnou minulost. Každopádně žádnou jinou výčitku nemám. :)

verulik196
12.04.2017

Asi se mi tento díl líbil trochu víc než první, četl se rychle a příjemně, takže jsem spokojená :-)

notsohappyanny
18.03.2017

Příjemná na léto, jen je škoda že jsem nečetla celou triologii a nejsem si jistá jestli ji někdy přečtu.

Adell753
25.02.2017

Fakt moc se mi takhle kniha a ještě pokračování téhle série líbilo. Jen škoda že už jsem nesehnala 1 díl :(

ooZDEŇKAoo
01.02.2017

Krasna knížka dobře se to čte a hlavně když jsem si jichtěla koupit musela jsem projít deset obchodů abych ji objevil.

carllie
04.06.2016

Waw, naprosto boží knížka. Strašně rychle se čte, velice jsem si čtení užila!

Lailinka
22.02.2016

Mně knížka naprosto nadchla druhý díl se mi líbil snad mnohem více než první.

MíšaK.
23.12.2015

Musím říct, že opravdu byl druhý díl lepší než první. Ty nostalgické vzpomínky a vůbec všechno. Susanne jsem hodně litovala a nemohla jsem uvěřit, že toto vše proběhlo za pouhý týden. Líbili se mi také občasné střídání pohledů a pohledy do minulosti.

Javajka
13.11.2015

Tato kniha se mi líbila více než první díl. Hrozně ráda jsem ji četla a představovala si příběh, ale není to pro mě ten typ knihy, do kterého se prostě "zamiluji".

šipulka
01.11.2015

Oba dva díly jsou strašně dobré. Jenom škoda, že Susana zemřela.

acupoflucy
24.09.2015

Druhý díl byl snad lepší než první. :)

M.C
16.08.2015

Hned na začátek jsem se samozřejmě musela přehmátnout a přečetl si hned druhý díl :D No nakonec jsem se vrátila k první a nakonec přečetla i třetí. Opravdu si myslím, že kniha je dobrá a je hlavně pro holky co mají rády přeslazené a vtipné romány, jako jsem já :)

adelne12
02.08.2015

I přesto , že jsem první díl z této trilogie nečetla , vůbec mi to nevadilo :-D Knihu jsem přečetla za ani ne 2 dny a velmi se mi líbila , určitě si přečtu jak první tak i poslední díl. :-) Davám rozhodně palec nahoru a doporučuji.

stepka3765
08.07.2015

Super jako díl předtím :)

Pedruska01
18.08.2014

Sussany mi bylo samozřejmě moc líto, skvělý člověk se smutným osudem, ale trochu mě rušilo to věčné se zmiňování. Nečekala bych, že se k ní tahle zachoval Konrád, vždyť už to vypadlo nadějně! Každopádně náš trojúhelník mě rozsekal na konci, kdy proběhla líbačka s Jerem a Konrád vyvalený vočiska! :D Jinak moc hezká knížka, super postavy, děj, vývoj. Čte se až moc rychle, což je u hezkých knih škoda :)

009Ivana
08.05.2014

Když jsem přečetla první hned jsem si říkal musím mít další a ani tenhle díl nezklamal a pobavila jsem se :)

Nikolka001
18.09.2013

Druhý díl léta byl určitě lepší než první. Od knihy jsem moc neočekávala, takže mě mile přakvapila. Četla se jedním dechem. Určitě si přečtu i třetí díl, který má letos vyjít.

kleria
29.08.2013

Druhý díl nebyl špatný, ale první díl byl lepší, důvod je takový že se příběh odehrával celé léto. V druhém díle to byl pouhý týden, což mi celkem vadilo, ale i tak bylo to čtivý, a hrozně jsem chtěla aby se dal dohromady Belly a Jeremiáš :DD. Druhý díl můžu taky jenom doporučit!! :)