Letní lásky: Láska na první pohled / Muž, kterého si vezmu / Ohňostroj lásky

Letní lásky: Láska na první pohled / Muž, kterého si vezmu / Ohňostroj lásky https://www.databazeknih.cz/img/books/25_/250651/bmid_letni-lasky-NP1-250651.JPG 3 4 1

Betty Neelsová / Láska na první pohled - I malá automobilová nehoda může mít nedozírné následky. Mladá a nezkušená Sára Beckwithová, která je s rodiči na dovolené v Holandsku, okouzlí ošetřujícího lékaře Litrika Ter Breukela. Ale láska na první pohled není tak jednoduchá, jak se zdá..... Carole Mortimerová / Muž, kterého si vezmu - Merry Bakerová se jako svobodná matka pomalu smiřuje s osudem, že manželství není pro ni. Do jejího života však zčista jasna vstoupí Zack Kingston, který je odhodlaný učinit Merry šťastnou! Penny Jordanová / Ohňostroj lásky - Když se Belle neočekávaně setká se svým bývalým manželem Lucem, je z toho trochu vyvedená z míry. Při vzpomínkách najednou dávno uhaslý plamen jejich lásky znovu vzplane a promění se v ohňostroj plný vášně a neutuchající touhy.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Harlequin

Nearly Weds! ( Making Sure of Sarah; The Man She´ll Marry; They´re Wed Again) , 1999

havrmoni
14.06.2017 3 z 5

První povídka se měla odehrávat tak někdy v 19 stol.chování postav tomu totiž odpovídalo. Hrdinka neskutečně naivní jakože popelka nebo něco na ten způsob. Druhá celkem ušla a třetí byla nejlepší. Vydala za všechny,což se mi u podobných knih stává,že ze tří se mi líbí jen jedna.

harlekýnky

Autoři knihy

Penny Jordan (p)
britská, 1946 - 2011
Betty Neels
britská, 1909 - 2001
Carole Mortimer
britská, 1960

Kniha Letní lásky: Láska na první pohled / Muž, kterého si vezmu / Ohňostroj lásky je v