Letní dům s bazénem

Letní dům s bazénem https://www.databazeknih.cz/img/books/26_/266407/mid_letni-dum-s-bazenem-266407.jpg 4 41 9

Rodinný doktor Marc Schlosser udělal chybu. Jeden z jeho pacientů, slavný herec Ralph Meier, zřejmě následkem toho zemřel. Doktora teď čeká kárná komise, která má posoudit závažnost jeho pochybení, ale hlavu si s tím příliš neláme. Všichni se přece znají ještě ze studií, nic horšího než suspendování na pár měsíců ho nemůže potkat. Ale jde skutečně o lékařské pochybení? Nevyřídil si Marc jen účty za to, že Ralph projevoval přehnaný zájem o jeho krásnou manželku Caroline? V Letním domě s bazénem vypráví hlavní hrdina s nelítostnou otevřeností o tom, jaké okolnosti ho přivedly až sem. Je to napínavý příběh o překračování hranic, o právu na odplatu, o přetvářce a nenávisti, o tenké linii mezi spravedlností a zločinem.... celý text

Literatura světová , Romány

Vydáno: , Lukáš a syn (Barrister & Principal)

Zomerhuis met zwembad , 2011

mariva
26.12.2020 3 z 5

Příběh by mohl být zajímavý a neobvyklý, ale hodně mi vadily nechutné popisy lidských tělesných částí a vůbec líčení přístupu lékaře k pacientům. Nedělám si iluze, že u nás by to bylo ideální, ale že by bylo nizozemské lékařství na takové úrovni?

dagmar139
04.11.2020 5 z 5

Moc dobře napsaný příběh ze společnosti, která žije v dostatku a téměř v přepychu. Přesto o zlo není nouze.

Lenka0007
28.07.2020 4 z 5

Mně se kniha líbila, vymyká se dalším thrillerům a to oceňuji. Rozhodně má nápad, je originální, dobře se čte.

kika 13
25.12.2018 3 z 5

Tuto knížku jsem dočetla opravdu těžce.

6355
02.08.2018 5 z 5

Je to moja druhá kniha od autora a môžem len odporúčať. Po všetkých tých nezmyselných krvákoch je tu zločin, ktorý sledujete od myšlienky po skutok.

tweed
09.03.2017 1 z 5

Jedna z knížek, po jejichž přečtení si řeknu akorát "hm".
Toto hm značí: škoda vynaloženého času.
Knížka není hrozná, není boží, je akorát úplně zbytečné ji číst.

Lucila
04.07.2016 5 z 5

Perfektní, chvílemi jsem bojovala, ale stálo to za to. Doporučuji :-)

mishulda
27.03.2016 5 z 5

Kniha, kterou jsem hltala od prvni az do posledni stranky. Zajimave asociace pana doktora :D
Tesim se na dalsi autorovu knihu.

Basti06
01.02.2016

kvalitni oddychove cteni. nic vic, nic min...

lékařské prostředí nizozemská literatura pomsta žárlivost lékař a pacient lékařské thrillery

Herman Koch
nizozemská, 1953
2013  77%Večeře
2015  74%Letní dům s bazénem

Kniha Letní dům s bazénem je v