Letní dny a noci

12 prázdninových políbení. Možná za to můžou ty dlouhé a líné dny, nebo je to možná to teplo, co lidi dohání k šílenství. Ať tak či tak, léto je tím správným časem na lásku. Letní dny a noci vám přináší 12 kouzelných prázdninových políbení od těch nejznámějších young adult autorů. Vytáhněte svou plážovou stoličku a... celý text

12 prázdninových políbení.
Možná za to můžou ty dlouhé a líné dny, nebo je to možná to teplo, co lidi dohání k šílenství. Ať tak či tak, léto je tím správným časem na lásku. Letní dny a noci vám přináší 12 kouzelných prázdninových políbení od těch nejznámějších young adult autorů. Vytáhněte svou plážovou stoličku a nasaďte si sluneční brýle, máte před sebou dvanáct příběhů, ze kterých sálá letní nálada a do kterých se zamilujete. méně textu

https://www.databazeknih.cz/images_books/33_/335311/letni-dny-a-noci-12-prazdninovych-p-xkg-335311.jpg 3.814
Originální název:

Summer Days and Summer Nights: Twelve Love Stories (2016)

Žánr:
Povídky, Pro děti a mládež, Dívčí romány
Vydáno:, CooBoo
více informací...
Nahrávám...

Komentáře (5)

Přidat komentář
paja0327
12. srpna

Nevím proč ale z této knihy jsem moc zklamaná. Nenadchla mě tolik jako 12 zimních políbení. Na těch Vánocích je něco krásnějšího a kouzelného než léto. Nevím. Ano. každý se po těch mrazicích večerech těší na sluneční paprsky, která ohřejí naší kůži. Ale u této knihy jsem jaksi to léto neprožívala jako ty Vánoce. Slavné spisovatelé jako Je: Cassandra Clare, Veronica Roth či je to i možné Leigh Bardugo? - Mě zklamali. Jejich série jsou legendární ale povídky aspoň pro mě katastrofa nezaujali mě a já jsem je jen přejela očima. Za to neznámí spisovatelé - některé šli a zaujala mně hra ze slovy či pocity o lásce :-)
Kniha je krásná uvnitř - škoda, že mě ta žlutá sluníčka, která v knize jsou neohřála.

mmmisulka.r
08. srpna

Dvanáct prázdninových políben... co k tomu dodat. Prostě jsem čekala něco jiného, něco lepšího. Nejsem povídkový typ, takže možná proto se mi to nelíbilo. Potřebuji rozvětvený příběh. Některé povídky byl hezké a milé, ale to je vše. Nečekala jsem, že do nich budou vloženy i fantasy prvky, to mi k nim vůbec nesedělo. Některé povídky jsem i přeskočila, protože mě jednoduše nebavily. Škoda.

veronika0382
04. srpna

První povídky mě nijak extra neoslovily, ale poslední tři byly perfektní. Plus ještě Setrvačnost od Veroniky Roth a pokračování od Stephanie Perkins taky dobré. Takže tak půl na půl. Prostě pohodové, oddychové, nenářočné čtení na léto. Hvězdičku navíc má u mě obálka a grafické zpracování knihy. To je perfektní! První - zimní díl Dárek z pravé lásky se mi líbil o hvězdičku víc (kniha měla větší kouzlo). Ale i tak hodnotím jako povedené a dobré :)

Sunday
04. srpna

Kniha je stejně dobrá jako její předchůdkyně Dárek z pravé lásky, některé z povídek jsou fantasy. Pohodové letní čtení

Blahona
04. srpna

Kniha mě na první pohled okouzlila svým zpracováním. Je opravdu nádherná a momentálně je to nejhezčí kousek v mé knihovničce:). Obsahuje povídky které se mi líbily opravdu hodně, ale i těch hodně průměrných. Možná bych uvítala, kdyby sbírka obsahovala více pozitivnějších a odlehčenějších povídek. O jednotlivých povídkách jsem se více rozepsala v recenzi zde na DB.


Štítky

pro dospívající mládež (young adult) fantasy prázdniny

Autoři knihy

Lev Grossman

Lev Grossman
americká, 1969

Francesca Lia Block

Francesca Lia Block
americká, 1962

Judith Rumelt

Cassandra Clare (p)
americká, 1973

Libba Bray

Libba Bray
americká, 1964

Veronica Roth

Veronica Roth
americká, 1988

Stephanie Perkins

Stephanie Perkins
americká

Jennifer E. Smith

Jennifer E. Smith
americká

Leigh Bardugo

Leigh Bardugo
izraelská

Brandy Colbert

Brandy Colbert
americká

Tim Federle

Tim Federle
americká, 1980

Jon Skovron

Jon Skovron
americká

Nina LaCour

Nina LaCour
americká

Podobné knihy

Uživatelé mají knihu

v Právě čtených7x
v Přečtených16x
v Doporučených2x
v Knihotéce10x
v Chystám se číst108x
v Chci si koupit50x