Letem světem za zvířátky

Letem světem za zvířátky https://www.databazeknih.cz/img/books/36_/368987/mid_letem-svetem-za-zviratky-EvZ-368987.png 5 6 6

Letem světem za zvířátky je pokračováním prvního dílu knihy Se smíchem za zvířátky. verše v knihách Aleny Gondekové zavedou malé čtenáře do světa zvířátek a jejich vtipných příhod i úsměvných nápadů. Seznámí se s pilnými včelkami i drzou hyenou, naučí se lézt po stromech, nebo zjistí, proč tchoř voní po fialkách. Ve verších je lehce naznačená i výchovná funkce (Tonda by neměl lhát, páv pozdraví, když někam vejde, apod.) Její Nenásilné naznačení má rozhodně v literatuře určené mladším dětem své místo. Kniha letem světem za zvířátky je prostoupená dětským humorem a pohledem na svět, který jistě vykouzlí úsměv na tváři i rodičům.... celý text

Wewerus
13.03.2018 5 z 5

Nádherná kniha pro děti, psaná s láskou a humorem, jenž je znát z každé stránky. Pobaví nejen malé, ale i dospěláky.

ajah123
06.02.2018 5 z 5

Máme přečtený i tento druhý díl. Opět byly básničky velice veselé, dobře pro děti zapamatovatelné. Po několika přečteních je umí zpaměti. Určitě budeme sledovat další knihy od paní Gondekové a rádi si je zase pořídíme.

Lenka767
02.02.2018 5 z 5

Skvělá kniha, krásné verše, nádherné obrázky zvířátek, jak ji viděla naše babička hned se objednávala další pro neteřinku :) Moc doporučuji

sivenfairy
31.01.2018 5 z 5

je prostě nádherná :)

Rozarkarezava
31.01.2018 5 z 5

Moc se mi knížka líbí, krásné a jednoduché veršíky, k tomu nádherné obrázky.. Mohu vřele doporučit! :) Štěpka

Eliška040
30.01.2018 5 z 5

Krásná práce. Čteme se synem, má 19 měsíců a je zaujatý jak verši, tak ilustrací.

děti zvířátka verše

Alena Gondeková
česká, 1981
2017  100%Letem světem za zvířátky
2018  100%Se smíchem za zvířátky

Kniha Letem světem za zvířátky je v