Letem dětským světem

Letem dětským světem https://www.databazeknih.cz/img/books/29_/299197/bmid_letem-detskym-svetem-urt-299197.jpg 5 4 3

Sbírka 33 básniček pro děti. Kniha je psána s láskou pro potěšení malých i velkých dětí. Ve verších jsou popsány skutečné příběhy prožívané dětmi a vnoučaty autorky, které jistě pobaví další děti i jejich rodiče, a zasejou zrníčka poezie do duše malých čtenářů. Každá básnička je vždy doprovázena tématickým obrázkem, který umocňuje atmosféru.... celý text

Honysek
13.08.2016

Krásné básničky pro děti a o dětech. Roztomile a vtipně vystižené krásy světa kolem nás a dětem blízké. Moc se mi líbí, jak těmito procítěnými básničkami lze dětem přiblížit verše, barevnost všeho okolo, poezii a podpořit jejich vlastní fantazii. Tyto básničky mají skutečnou hodnotu jak pro čtenáře, tak pro malé posluchače a jsou srozumitelné a jednoduše pochopitelné. Prostě krása, radost a pocitově barevné. L.Š.

DejnoDejno
09.08.2016 5 z 5

Tato sbírka básniček je skvělá proto, že ji mohou děti opravdu snadno číst a pochopit. Často jsem měla problém najít knížku, ze které bych své dceři před spaním četla a nemusela jí každou chvíli něco vysvětlovat. Přestože to měly být knihy přiměřené jejímu věku, odkládala jsem je s tím, že jim nemůže rozumět. Tyto básničky jsou jednoduše podané a přitom v sobě obsahují kouzelné momenty dětem blízké. A autorka tak přirozenou formou seznamuje děti s poezií.

pkweb.eu
20.06.2016 5 z 5

Čteno dcerce před spaním, dokonce na přání opakovaně. Básničky jí bavily a mě vlastně taky. Spokojenost.

Jana Štromajerová
česká, 1941
2016  95%Letem dětským světem
2016  100%Letmé vzpomínky, života pramínky

Kniha Letem dětským světem je v