Léta s Hubertem

Léta s Hubertem https://www.databazeknih.cz/img/books/15_/155066/leta-s-hubertem-155066.jpg 4 32 11

Vysokoškolačka Míša poprvé otvírá svůj deník během nuceného prázdninového lenošení v roce 1979. Protože se jí deníkové psaní zalíbí, pokračuje v něm i v dalších měsících a letech, a tak se v jejím vyprávění můžeme dočíst o šťastných i nešťastných láskách, o studentském životě i o prvním zaměstnání. A protože je Míša rozená optimistka a ze všeho nejraději si tropí legraci sama ze sebe, její vyprávění nepostrádá humor a sebeironii. ... celý text

Hakl54
15.08.2022 3 z 5

Připadalo mi to jako deníček patnáctileté holčiny.

tess.de.veles
28.12.2020 2 z 5

No, tak tohle me tedy zrovna moc nebavilo :-( Po 110 strankach jsem to vzdala a preskocila na posledni stranku...Je to takove utahane.....nudne....zadne charisma, tak jak jsem u pribehu od pani Tani zvykla :-( Skoda :-(

Radka1911
13.07.2020 3 z 5

Odpočinkový, trošku naivní ženský románek, neurazí, nenadchne, ale dobře se to četlo.

cori
07.07.2019 3 z 5

Nenáročné dívčí čtení ve formě deníku přináší milostné a studijní peripetie vysokoškolačky Míši v letech 1979 až 1985. Oním Hubertem v názvu knihy je socha sv. Huberta ve stejnojmenné kapli v lednicko-valtickém areálu, za níž Míši pravidelně vyrážela na podpultovém jízdním kole zn. Favorit.

Aknel26
25.12.2018 4 z 5

Řekla bych, že zajímavější než samotný příběh Míši bylo líčení doby na přelomu 70. a 80. let - všechny ty Míšiny aktivity kolem hnutí Brontosaurus, zmínky o divadlech, knihách (Malevil) a především hudbě (Spirituál kvintet, Ebenové, Žalman...), stejně jako mě zaujalo, jak to vypadalo v oboru IT před třiceti lety. Míša sama byla na můj vkus taková moc "svatá" a naivní, co se týká vztahů s muži (ostatně jako vždy u Kubátové - viz můj koment u medailonku autorky), ale jinak docela sympaťanda, vlastně o dva roky mladší než moje mamka, ta ovšem takhle vzorná nebyla :-D

JancaMia
20.11.2018 3 z 5

Míša a její osudy psané formou deníku .. milé,něžné,laskavé a i ten happy end tam je i když ne brakově růžovej a to je právě to hezké ..

Romžiry
10.07.2017 4 z 5

Mám ráda všechny autorky knihy. Příjemné čtení z domácího prostředí.

EvikU.
07.04.2017 5 z 5

Opět skvělé čtení. Já se u ní odreagovala a příjemně odpočinula. A o to mi u čtení knih jde. 5*.

chezzie
27.09.2016

to je snad jediná knížka od autorky, která mě vůbec ale vůbec nebavila... vyprávění mě nebavilo, moc omáčky kolem ničeho..

raty
16.04.2015 4 z 5

Prima oddechovka. Vzpomínky na 80. léta. A skvělý hudební vkus hlavní hrdinky :-)

bookcase
13.07.2013 4 z 5

Tak tu jsem přelouskala za večer a dnešní ráno. Fajn vzpomínky na osmdesátá léta. I když jsem v té době chodila do školky a pak na první stupeň základky, spoustu věcí si pamatuju :)