Temné šílenství

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Kytice růží bez odesílatele. Dárky před domovními dveřmi. Dopisy za stěrači... Neznámá žena zavaluje psychiatra Jana Forstnera milostnými vyznáními. Jan se zpočátku domnívá, že jde o nevinné horování některé z jeho bývalých pacientek. Potom ho však jistý novinář požádá o pomoc v případu psychicky narušené osoby a zanedlouho je publicista zavražděn. Jan poznává, že se dostal do hledáčku nebezpečné šílenkyně. A že jeho pronásledovatelka se nezastaví před ničím......celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/21_/219545/temne-silenstvi-FPT-219545.jpg 4.3359
Série

Lesní psychiatrická klinika 3.

Žánr
Literatura světová, Romány, Thrillery
Vydáno · Knižní klub
Orig. název

Dunkler Wahn · 2011

více informací...
Nahrávám...

Komentáře (102)

Kniha Temné šílenství

Přidat komentář
Aurorita
17. září

Od autora jsem četla již Spouštěče, který se mi líbil, ale ve finále mě zklamal, jelikož já prostě taková zakončení u knih nemám ráda. Když jsem četla tuto knihu, trochu jsem se bála, aby to nebylo něco podobného, což naštěstí nebylo. Nicméně i tak nemohu říct, že by to byl nejlepší thriller, jaký jsem kdy četla. Byl čtivý a napínavý, to ano, ale za mne trochu přitažený za vlasy.

Sudin
21. července

Moje první kniha od autora a hodně se mi líbila. Temné zákoutí nemocné mysli mě bavilo číst, ale měl jsem lehký pocit že už jsem to někde viděl nebo četl. Každopádně si přečtu autorovy další knihy.

DeadUnicorn
14. července

Bezesporu nejslabší díl série, neb mu chyběl onen nezaměnitelně nekompromisní šmak Dornových knih. Celý příběh byl takové našlapování kolem a poslední stránka přišla dříve, než jsem stihla postřehnout, že už by mi měla zatuhnout krev v žilách. Lehce zklamaná jsem však pouze proto, že jsem si u tohoto autora zvykla na luxus nadstandardního temného psycha, které u mě hned tak nemá konkurenci.

petrzel
14. července

Kniha výborná a napínavá.

hey123
30. června

Prvni kniha od tohoto autora. Kniha me velmi pozitivne prekvapila. Dnes se nedalo delat snad nic jineho,nez si cist u vody :) takze jsem se do ni pustila a precetla jednim dechem.
Dej se postupne zacal stavat vice a vice napinavym,az do samotneho konce jsem netusila,kdo je vrahem.
Oddychove cteni,ve kterem neni milion jmen a postav. Jen jsem v teto knize nalezla plno pravopisnych chyb,coz me prekvapilo.

MartyManCZ
18. května

Zase sem se bavil a nechal vodit za nos :) Jeho knihy sou takovy divny, nic nic a pak nejde přestat se čtením :) V autorovi se podle mě odráží ten doktor. Vše vystavěné s chirurgickou přesností...ale funguje to a to je důležité. V pohodě thriller

Nazli
03. března

Hodně se mi to líbilo. Po prvním a druhém díle to neztratilo náboj. Naopak mi přišlo, že vše nabralo otáčky a řítilo se ke konci, kterého jsem se zprvu obávala.

Katulinka69
20. února

Super čtení.

TIP: Máte rádi Databázi knih?

Podpořte ji svým hlasem v Ceně českého internetu (nominována je v každé druhé kategorii)

Štítky

thrillery německá literatura psychiatrická léčebna

Autor a jeho další knihy

Wulf Dorn
německá, 1969

Kniha Temné šílenství je v

Právě čtených9x
Přečtených438x
Čtenářské výzvě28x
Doporučených30x
Knihotéce232x
Chystám se číst250x
Chci si koupit60x