Démonův kód

Apokalypsa byla ohlášena… Z Britského muzea v Londýně někdo odcizil knihu ze 17. století – spisek šíleného věštce, který předpověděl konec světa. Žádná z jeho vizí soudného dne se neuskutečnila. Do této chvíle. Apokalypsa se blíží… Lidstvo začínají ochromovat nevysvětlitelné události a znamení. Nikdo netuší, zda spějí k jeho záchraně či zkáze. Nikdo kromě Jidášova kmene – tajných a nebezpečných stoupenců evangelia prokletých. Mají však mezi sebou někoho, kdo přestává jejich proroctví věřit. A chce ho zvrátit. Svět končí, dobrodružství začíná… …a s ním působivý konspirační román o kódech, legendách, nebi, pekle a hrdince, na kterou nikdy nezapomenete....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/22_/225962/big_demonuv-kod-3iR-225962.jpg 3.534

Leo Tillman & Heather Kennedy 2.

Literatura světová, Romány, Thrillery

Vydáno: , Knižní klub

The Demon Code, 2012

Kniha Démonův kód

TeaPeter
09.02.2020

Špatné to nebylo, ale nějaká literární nirvána také ne. A ten konec... No úplně jsem ho nepochopil. Jako by měl být ještě jeden díl?

cheegen
01.07.2019

Pro mne, super. Evangelium prokletých a Démonův kód, jsem přečetl jedním dechem. Po D. Brownovi a J. Rollinsovi, dalsí skvělí autor.

pingu1
04.03.2019

Volné pokračování Evangelia prokletých, četla se docela dobře :-)

darbujan8924
14.07.2018odpad!

No ,knížku jsem si koupil v domnění,že už název nabádá ,abych si jí přečetl .
Kurna,to jsem se ,ale spálil....
Už dlouho jsem knížku do půlky přečtenou,neodložil. Prostě se to nedalo...
Větší ......jsem dlouho ,už nečetl :)))
To je jen můj názor

orinka3
12.04.2018

Prostě mě to nebavilo. Začátek je dost rozvláčný, zbytečné domácí scény s partnerkou vyšetřovatelky...červená knihovna do detektivky podle mě nepatří. Strhující četba to určitě není a na konec nejsem zvědavá, odkládám.

renefer
29.01.2016

První díl jsem necetla, coz je možná trochu na škodu, protože mi chvíli trvalo, než jsem zjistila kdo je kdo a příběh nedával smysl. Taky Heather mi moc nesedla a nejen kvůli tomu, že je lesba. Celkove mi to dost připomínalo některé knihy Rollinse, kdy jde děj nad hranici uveritelnosti.

Dandulka
30.11.2015

Velmi zajímavá knížka, tak teď mě ještě čeká první díl a bude to komplet. Uvidíme, ale jistě bude aspoň tak dobrý jako tento.

Mark
04.11.2015

Zajímavá a hlavně čtivá kniha.