Démonův kód

Démonův kód https://www.databazeknih.cz/img/books/22_/225962/bmid_demonuv-kod-3iR-225962.jpg 4 39 10

Apokalypsa byla ohlášena… Z Britského muzea v Londýně někdo odcizil knihu ze 17. století – spisek šíleného věštce, který předpověděl konec světa. Žádná z jeho vizí soudného dne se neuskutečnila. Do této chvíle. Apokalypsa se blíží… Lidstvo začínají ochromovat nevysvětlitelné události a znamení. Nikdo netuší, zda spějí k jeho záchraně či zkáze. Nikdo kromě Jidášova kmene – tajných a nebezpečných stoupenců evangelia prokletých. Mají však mezi sebou někoho, kdo přestává jejich proroctví věřit. A chce ho zvrátit. Svět končí, dobrodružství začíná… …a s ním působivý konspirační román o kódech, legendách, nebi, pekle a hrdince, na kterou nikdy nezapomenete.... celý text

Literatura světová Romány Thrillery
Vydáno: , Knižní klub

The Demon Code , 2012

TeaPeter
09.02.2020 3 z 5

Špatné to nebylo, ale nějaká literární nirvána také ne. A ten konec... No úplně jsem ho nepochopil. Jako by měl být ještě jeden díl?

cheegen
01.07.2019

Pro mne, super. Evangelium prokletých a Démonův kód, jsem přečetl jedním dechem. Po D. Brownovi a J. Rollinsovi, dalsí skvělí autor.

pingu1
04.03.2019 4 z 5

Volné pokračování Evangelia prokletých, četla se docela dobře :-)

darbujan8924
14.07.2018 odpad!

No ,knížku jsem si koupil v domnění,že už název nabádá ,abych si jí přečetl .
Kurna,to jsem se ,ale spálil....
Už dlouho jsem knížku do půlky přečtenou,neodložil. Prostě se to nedalo...
Větší ......jsem dlouho ,už nečetl :)))
To je jen můj názor

orinka3
12.04.2018 2 z 5

Prostě mě to nebavilo. Začátek je dost rozvláčný, zbytečné domácí scény s partnerkou vyšetřovatelky...červená knihovna do detektivky podle mě nepatří. Strhující četba to určitě není a na konec nejsem zvědavá, odkládám.

renefer
29.01.2016 3 z 5

První díl jsem necetla, coz je možná trochu na škodu, protože mi chvíli trvalo, než jsem zjistila kdo je kdo a příběh nedával smysl. Taky Heather mi moc nesedla a nejen kvůli tomu, že je lesba. Celkove mi to dost připomínalo některé knihy Rollinse, kdy jde děj nad hranici uveritelnosti.

Dandulka
30.11.2015 5 z 5

Velmi zajímavá knížka, tak teď mě ještě čeká první díl a bude to komplet. Uvidíme, ale jistě bude aspoň tak dobrý jako tento.

Mark
04.11.2015 4 z 5

Zajímavá a hlavně čtivá kniha.

peedbook
01.07.2015 4 z 5

Tak trochu Dan Brown ....

Babouš
15.04.2015 4 z 5

Žádný literární zázrak. Ale pokud přistoupíte na autorovu hru, kniha vám přinese několik dní příjemného a svižného čtení s nádechem do tajemna. Takže pokud máte rádi Dana Browna, Jamese Rollinse a podobné autory, řekl bych, že se vám budou líbit i knihy Adama Blakea (Démonův kód je volné pokračování Evangelia prokletých - to jsem ale zjistil až zpětně).

Vadily mi pasáže odehrávající se mezi "Jidášovými lidmi", ale přidávám body za nevšední hlavní hrdinku, na kterou jen tak nezapomenu (konečně lesba v hlavní roli!).