Lekcie vášne

Olympia Wingfieldová žije v dome na vidieku, sama vychováva troch nezbedných synovcov, a preto jej ostáva veľmi málo času na jej vášeň – študovanie starých legiend a pátranie po stratených pokladoch. Do rúk sa jej dostane starý denník, v ktorom je tajným kódom zapísaná cesta k zakopanému pokladu. Ide o rodinný poklad Flamecrestovcov, a tak po denníku pátra aj Jared Chillhurst, gróf z Flamecrestu. Votrie sa do domu Olympie a vydáva sa za učiteľa. Tmavovlasý muž s tvárou piráta je stelesnením Olympiiných snov, ktorého vášnivé bozky a dobrodružné príbehy rýchlo dobyjú jej srdce. Nevinná dievčina však čoskoro odhalí, že za maskou záhadného chudobného učiteľa sa schováva budúci gróf s mnohými tajomstvami. ...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/12_/126227/lekcie-vasne-126227.jpg 465
Série:

Historická tematika

Žánr:
Literatura světová, Romány, Pro ženy
Vydáno:, Ikar (SK)
více informací...
Nahrávám...

Komentáře (10)

Přidat komentář
Etule
04. května

Příjemná oddechovka se sympatickou ústřední dvojicí. :-) Četlo se to lehce, ostatně jako většina knih tohoto žánru. Olympiinu vášeň pro knihy pochopí všichni knihomolové. :)

Lembac
29. dubna

V této zábavné a čtivě napsané knížce se setkáváme s trošku naivní Olympií a mírně citově podchlazeným Jaredem, kteří musí spojit síly, duše .... a nakonec i svá těla, aby našli cestu k pirátskému pokladu. Řečeno ve zkratce.
Lehké čtení, které pobaví. Některé dialogy ústřední dvojice byly fakt vtipné.

Evaho73
22.10.2017

Knižky od Amandy Quick mám rada, lebo sa mi páči jej štýl a vždy sa odreagujem pri ich čítaní.

Majdule
14.04.2017

Svěží a zábavné, mám ráda podobný typ příběhů, kde se cit postupně rozvíjí, bez srdcervoucích zápletek.

Aracely
10.11.2014

Nejsem zvyklá na styl autorčina psaní a kniha se dala přečíst, ale už bych ji znovu nečetla. Nicméně romantické a napínavé to bylo,padouch mě překvapil. Nenáročné čtení.

kacaaba
20.10.2014

Kniha se mi pěkně četla. Zajímavá zápletka s romantickým příběhem. Vše co si na klidné a příjemné počtení přát. Historická romance z 19. století.

mariva
06.03.2013

Kniha nezklamala - příjemné pohodové čtení, zajímavá zápletka, pirát jako hlavní hrdina, to vše je zárukou dobré zábavy při čtení knihy.

kika 13
23.02.2013

Pěkná knížka,plno dojemných scén.

kolacky
15.02.2013

Jako vždycky - roztomilé počtení...

maryzka
04.05.2012

Naivní leč mírně potrhlá dáma ráda pátrá po pokladech. Seznamuje se s mužem, který je velmi realista leč příbuzní jsou snilci, V této knize je všechno hledání pokladu, láska, souboje zkrátka romantika