Lékařská čest

Lékařská čest https://www.databazeknih.cz/img/books/90_/9028/lekarska-cest-9028.jpg 4 14 3

Další případ bývalého chirurga je plný nervy drásajícího napětí. Ludovic Hébert se vydá do Normandie, aby očistil jméno svého kolegy lékaře, který byl bez důkazů obviněn z vraždy prostitutky. S osobitým humorem pátrá Ludovic v prostředí místní smetánky i drsného podsvětí a ocitá se v síti nebezpečných intrik.

Prateri
30.03.2024 4 z 5

Lékařská čest - čest, která chybí těm mocným (nejen lékařská) proti bezmocným.
Pravda se těžko hledá, což hledá - ona je i jasná, ale dokažte to a obhajte ji. Je to na lékařích, kteří svou čest neztratili a vydrží i nějakou tu nakládačku. Dobrá kniha.

čef
24.01.2020 5 z 5

Znovu se potvrdila stará pravda, že každý spisovatel píše pořád jednu knihu. Tak i tato kniha je hodně podobná těm předcházejícím s doktorem Ludovicem, komisařkou Saade a jeho přítelem Cesarem. Tentokráte kráčí o zabitou prostitutku, snuff moovies, znásilnění, vraždy, prohnilé policajty, lesbičku, nymfomanku, sexuální zvrhlíky, falešné profesory a šlechtice. Znovu skvělé bojové scény a zdvořilé vyšetřování tak, jak to mám tolik rád. Skvěle napsáno.

Danuše7
18.06.2016

Kniha mi přišla psana takovou lehčí formou, žádná napínavá místa, děj plyne jakoby samospádem. Líbila se mi.

Kniha Lékařská čest je v