Lékaři

Lékaři https://www.databazeknih.cz/img/books/90_/9025/bmid_lekari-AY1-9025.jpg 4 143 36

Příběh mladého amerického lékaře, který je žalován pro neodborný postup při léčení novorozence, jemuž je trvale poškozen mozek.

Literatura světová Romány
Vydáno: , Svoboda

Physicians

Aveli
31.12.2017 4 z 5

Zajímavá kniha, vcelku napínavá, velmi kvalitně propracované postavy. Kdo má rád lékařské prostředí tak doporučuji.

oldrich2
16.11.2017

Velmi zajímavá a napínavá kniha, přečtena během několika málo dní. Zaujalo mě, čím si Amerika musela projít. Mladá poválečná inteligence (lékař a právnička) bojovali o spravedlivější život a byli úspěšní.

babiočka
24.10.2017 5 z 5

Naprosto reálný příběh s bezvadně propracovaným napínavým dějem.

Liduka
20.10.2017 5 z 5

Skvělá kniha, ze které mě mrazí ještě teď. Kombinace lékařského a právnického prostředí byla úžasná. Chrise mi bylo upřímě líto, hlavně jak ho u soudu neustále stírali. Jediné co mě zklamalo bylo, že rozuzlení nastalo vlastně jenom díky náhodné spekulaci. Určitě to ale knize neubralo na kvalitě. Nemohla jsem se od ní odtrhnout.

Viky007
24.02.2016 5 z 5

Skvělá "lékařská detektivka", ve které se skrývá plno lidství. Ze začátku se kniha zdála trochu nudná, ale pak se to parádně rozjelo. Najít pravého viníka není tak lehké, jak se zdá.

Ivanule
18.09.2015 4 z 5

Na to jak mám knihy Henryho Denkera ráda,tak jsme si myslela,že bude trošku více z prostředí nemocnice a jak to v ní chodí v případě léčení takto malinkých miminek a další věci s tímto spojené.I když námět byl samozřejmě žaloba lékaře,tudíž se to více točilo kolem soudu.Ale jinak pěkné čtení a zase určitě někdy sáhnu po některé knížce od autora:)

Sstankova
09.05.2015 3 z 5

Asi jsem od knížky čekala víc. Na to, že je to jeho asi nejslavnější román, mě tedy vůbec nenadchla. Příliš mnoho pasáží z právnického prostředí, očekávala jsem spíše lékaře a nemocnice než soudy a právníky.

Toňula
05.03.2015 4 z 5

Knihy Henryho Denkera vždy nabízí hluboce lidský příběh. Lékaři opět řeší otázky lidské cti,morálky i svědomí,které o to více zasáhnou, že se tu jedná o život bezbranného dítěte. Jeho mozek byl nenávratně poškozen kvůli lidské pýše a samolibosti, která málem zničila i život schopnéh mladého lékaře.

Gupi
15.02.2015 5 z 5

Solidní psychologický román. Hodně mě to napínalo a rozuzlení mi vyrazilo dech.

lenkavildomcova
25.12.2014 4 z 5

Dobrá kniha, víc než lékařské prostředí se jednalo o soudní spor, ale napsáno čtivě s ne úplně překvapivým zavěrem.

Olivie11
21.09.2014 5 z 5

Zajímavá kniha a překvapující závěr.

kikina28
17.11.2013 5 z 5

Výborná kniha, tak jako všechny ostatní. Mám ráda knihy z lékařského prostředí, je mi blízké a autor dokáže citlivě napsat dechberoucí příběhy. Knihy odkládám, až jsem u konce.

rtesarova88
11.05.2013 5 z 5

Úžasná kniha jako všechny od tohoto autora. Zajímavý, napínavý dej od začátku do konce.

misssicccka
08.05.2013 5 z 5

hodnotím x let po přečtení, vím jen, že jsem se od toho nemohla odtrhnout :)

Pet007
06.04.2013

Výborná kniha, četla jsem ji už několikrát.

mariva
01.10.2012 5 z 5

Naprosto perfektní kniha, jedna z nejlepších, jaké jsem z lékařského prostředí četla. Čtivě napsáno, poutavě a napínavě, nejde odložit, dokud ji člověk nedočte.

lékařské prostředí soudní procesy

Henry Denker