Žena se lvem

Žena se lvem https://www.databazeknih.cz/img/books/32_/324418/bmid_zena-se-lvem-N1J-324418.jpeg 4 52 22

Lehké fantazijno série

Poznejte první dámy české a slovenské fantastické literatury pohromadě! Přichází Žena se lvem, první svazek čtyřdílné antologie českých a slovenských autorek fantastiky. Užijte si pestrou paletu všemožných fantastických žánrů! Těšte se na zajímavé hrdinky i hrdiny, kteří se vymykají známým klišé a bojují především svou vnitřní silou! Antologii navíc doprovází sada originálních 13 výkladových karet, vytvořených podle jednotlivých povídek a podoby autorek.... celý text

Povídky , Sci-fi , Fantasy

Vydáno: , Fortna

milunka21
15.01.2017 5 z 5

Poslední rok dávám víc šancí naším autorům a jsem za to ráda, protože se mezi nimi nacházejí skvělí spisovatelé. Žádná povídka mě nezklamala, všechny byly výborné, některé lepší. Pár z nich bych si dokázala představit rozvinutější do samostatné knihy. :-) Rozhodně doporučuji.

yaoiyuri
16.12.2016 5 z 5

O původní českou (slovenskou) fantastickou tvorbu jsem se vlastně nikdy moc nezajímala ani ji cíleně nevyhledávala – a už vůbec jsem se nepídila po ryze ženské tvorbě. Byla to chyba! Antologie je vyvážená, všechny povídky jsou vytříbené, propracované, mají pořádný děj, spád i nápad. Některé jsou humorné, některé napínavé, některé zneklidňující. Jak jsem se jednou začetla, nešlo se odtrhnout.

Většina povídek mě navíc navnadila k tomu, abych se začala o jejich autorky blíže zajímat a co nejdříve si od nich něco dalšího určitě přečtu. Své podpory na Startovači rozhodně nelituji a ráda podpořím vydání dalších dílů. Doufám, že budou stejně kvalitní jako tento.