Meč slunce

Meč slunce https://www.databazeknih.cz/img/books/29_/29037/mec-slunce-29037.jpg 4 51 4

Legendy o Lone Wolfovi série

Třetí kniha série Legendy o Lone Wolfovi. V celém Sommerlundu zuří válka a armády Temného pána Zagarny se neustále přibližují k hlavnímu městu, Holmgardu. V této černé chvíli může před děsivou hrozbou Sommerlund zachránit jen jediná věc: síla Sommerswerdu - Meče Slunce. Lone Wolf, poslední rytíř z řádu Kai, je králem Ulnarem vyslán, aby z Durenoru tuto magickou zbraň přinesl. Avšak může doufat, že splní své poslání a zachrání vlast, když ho agenti Temnot pronásledují všude, kam se hne? Legendy o Lone Wolfovi jsou fantasy sérií, popisující velký boj o vládu v mýtickém světě Magnamundu. Vycházejí z úspěšné gamebook série s Lone Wolfem a potěší jak hráče, tak i všechny příznivce fantasy.... celý text

Literatura světová , Romány , Fantasy

Vydáno: , AFSF - Asociace fanoušků science fiction

The Sword of the Sun , 1989

Luigi1
Luigi1
19.01.2021 4 z 5

Očekával jsem vyvrcholení děje,které ale nějak nepřicházelo.Škoda.Já tento druh literatury mám rád,ale nevím co si o této sérii myslet

cziss
cziss
15.05.2020 1 z 5

Já toho snesu hodně a hrozně nerad hejtuji, ale toto je tragédie. Tohle jsem prostě nedokázal dočíst, přestože jsem předchozí dva díly nějak dal. Odpad nedávám pouze z úcty ke skvělým gamebookům. Nechápu obdiv fanoušků, vždyť toto každého fanouška musí urážet...

Nevím, do jaké míry je to překladem, protože hrubek je tu až hanba, ale napsané je to příšerně. Všechny ty knížky jsou tak nudné, o ničem, plné nesmyslů. Objevují se tu absolutně nelogické postavy, které nemají s tím co bylo v LW nic společného, proč? Vůbec se nedivím, že nebyly vydány v CZ další díly.

Pes Filipes
Pes Filipes
26.10.2015 4 z 5

Taková pohádka pro dospělé. Jak se z nejhoršího člena řádu Kai stal stroj na zabíjení. Četl jsem to asi ve dvanácti + jsem hrál Lone Wolf gamebooky, takže taková nostalgie.

Yarwen
Yarwen
01.05.2013 3 z 5

Třetí a poslední díl ze série "Legendy o Lone Wolfovi". Příběh popisuje děj, který měl čtenář možnost prožít ve druhém díle z gamebookové řady (Oheň na vodě). Ač jsem byl velmi zvědav, jak si s nástrahami poradil Lone Wolf (Oheň na vodě patřil k nejobtížnějším dílům z gamebookové řady), nakonec jsem byl trochu zklamán, poněvadž vyprávění bylo v některých místech dosti nereálné. I tak se jedná o nadprůměrnou fantasy.

Autoři knihy

Joe Dever