Meč slunce

Třetí kniha série Legendy o Lone Wolfovi. V celém Sommerlundu zuří válka a armády Temného pána Zagarny se neustále přibližují k hlavnímu městu, Holmgardu. V této černé chvíli může před děsivou hrozbou Sommerlund zachránit jen jediná věc: síla Sommerswerdu - Meče Slunce. Lone Wolf, poslední rytíř z řádu Kai, je králem Ulnarem vyslán, aby z Durenoru tuto magickou zbraň přinesl. Avšak může doufat, že splní své poslání a zachrání vlast, když ho agenti Temnot pronásledují všude, kam se hne? Legendy o Lone Wolfovi jsou fantasy sérií, popisující velký boj o vládu v mýtickém světě Magnamundu. Vycházejí z úspěšné gamebook série s Lone Wolfem a potěší jak hráče, tak i všechny příznivce fantasy....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/29_/29037/mec-slunce-29037.jpg 3.932

Legendy o Lone Wolfovi (3.)

The Sword of the Sun

Literatura světová, Romány, Fantasy
Vydáno:, AFSF - Asociace fanoušků science fiction

Pes Filipes
26.10.2015

Taková pohádka pro dospělé. Jak se z nejhoršího člena řádu Kai stal stroj na zabíjení. Četl jsem to asi ve dvanácti + jsem hrál Lone Wolf gamebooky, takže taková nostalgie.

Yarwen
01.05.2013

Třetí a poslední díl ze série "Legendy o Lone Wolfovi". Příběh popisuje děj, který měl čtenář možnost prožít ve druhém díle z gamebookové řady (Oheň na vodě). Ač jsem byl velmi zvědav, jak si s nástrahami poradil Lone Wolf (Oheň na vodě patřil k nejobtížnějším dílům z gamebookové řady), nakonec jsem byl trochu zklamán, poněvadž vyprávění bylo v některých místech dosti nereálné. I tak se jedná o nadprůměrnou fantasy.

Autoři knihy

Joe Dever