Legendy kriminalistiky

Zákulisí vyšetřování nejznámějších zločinů divokých 90. let. Knižní podoba dokumentárního krimiseriálu České televize o novodobých zločinech především z období divokých 90. let. Autor nabízí pohled do zákulisí vyšetřování nejznámějších porevolučních kauz, například orlických vražd, Biedermanova gangu nebo sériových vrahů manželů Stodolových. Čtenáři odkrývá pohled na práci různých policejních složek od psovodů přes detektivy až po vyjednavače a seznámí ho také s méně známými, ale o to děsivějšími případy vražd v kruhu rodiny. Případy přibližují vyšetřující policisté, příbuzní obětí, ale také samotní vrazi. Díky exkluzivním archivním materiálům z policejních rekonstrukcí budou mít čtenáři možnost zjistit, jak se chovají a přemýšlejí skuteční zločinci....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/36_/367548/big_legendy-kriminalistiky-SUn-367548.jpg 4.333

Kniha Legendy kriminalistiky

moničina
13.11.2020

Nepáčil sa mi štýl písania. Chyba tam gradovane napatie. A tiež to že autor skákal hore dole a kazdy príbeh bol taký neusporiadany a zle sa mi čítal. Oproti iným podobným knihám to bol slabý odvar.

Libris_Na_Ex
29.10.2020

Kniha se čte strašně dobře. Odhaluje vám, jak probíhaly případy z 90. Letech, ze kterých mrazí.

daza.dt
03.08.2020

Přečteno jedním dechem, literární veledílo jsem nečekala. Navíc když aktéry jednoho příběhu znáte - tak na to zase koukáte jinak. Rozhodně doporučuji.

Nestorkea
17.06.2019

Knihu hodnotím 4mi hvězdami, protože obsahově byla zajímavá. Po literární stránce žádnou velkou kvalitu neočekávejte. Jedná se spíše o přepisy vysílaných epizod.

kaca82
01.02.2019

Jednim dechem precteno..

edith79
28.01.2019

Knížka je přesnou kopií stejnojmenného dokumentárního seriálu , který vysílala ČT. Případy v této knížce jsou opravdu kruté, protože téměř polovina vypráví o pachatelích, kteří vztáhli ruku na svoje nejbližší, na svou rodinu. Z toho běhá mráz po zádech. A opět zůstává člověku rozum stát, čeho všeho jsou někteří jedinci schopni.

vojteska70
16.09.2018

Dobře se četla

NatyDee
23.08.2018

Velmi zajímavá knížka o tom, co jsou lidé schopni udělat. Čte se velmi dobře, autor prokládá text fotodokumentací a výpověďmi kriminalistů i dialogy při výsleších. Rozhodně stojí za přečtení.