Legendy kriminalistiky

od:


KoupitKoupit eknihu

Zákulisí vyšetřování nejznámějších zločinů divokých 90. let. Knižní podoba dokumentárního krimiseriálu České televize o novodobých zločinech především z období divokých devadesátých let. Autor nabízí pohled do zákulisí vyšetřování nejznámějších porevolučních kauz, například orlických vražd, Biedermanova gangu nebo sériových vrahů manželů Stodolových. Čtenáři odkrývá pohled na práci různých policejních složek od psovodů přes detektivy až po vyjednavače a seznámí ho také s méně známými, ale o to děsivějšími případy vražd v kruhu rodiny. Případy přibližují vyšetřující policisté, příbuzní obětí, ale také samotní vrazi. Díky exkluzivním archivním materiálům z policejních rekonstrukcí budou mít čtenáři možnost zjistit, jak se chovají a přemýšlejí skuteční zločinci....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/36_/367548/legendy-kriminalistiky-SUn-367548.jpg 4.28
Žánr:
Literatura faktu, Literatura česká, Historie
Vydáno:, XYZ
více informací...
Nahrávám...

Komentáře (4)

Přidat komentář
vojteska70
16. září

Dobře se četla

NatyDee
23. srpna

Velmi zajímavá knížka o tom, co jsou lidé schopni udělat. Čte se velmi dobře, autor prokládá text fotodokumentací a výpověďmi kriminalistů i dialogy při výsleších. Rozhodně stojí za přečtení.

cleopatra11
07. srpna

Velmi zajímavé a poučné.

Iki1
22. května

Vcelku zajímavé čtení ze žánru literatury faktu. Autor tu mapuje ty nejtěžší zločiny, které se udály v české kotlině v 90. letech minulého století. Všechny případy jsou jednoduše a čtivě zpracovány, doplněny výňatky ze spisů i bohatou fotodokumentací.

TIP: Máte rádi Databázi knih? Podpořte ji v Křištálové lupě (Zájmové weby) - hlasujte zde.

Štítky

kriminalistika trestní právo biografie vzpomínky podle skutečných událostí

Autor knihy

Miroslav Vaňura

Miroslav Vaňura
česká, 1970

Uživatelé mají knihu

v Přečtených12x
v Čtenářské výzvě3x
v Doporučených1x
v Knihotéce8x
v Chystám se číst9x
v Chci si koupit1x
v dalších seznamech1x