Pět bojovníků – Had

Pět bojovníků – Had https://www.databazeknih.cz/img/books/19_/190026/bmid_pet-bojovniku-had-rvx-190026.jpg 4 59 5

Legendy bojových umění série

Legendy čínských bojových umění. Po zničení čínského kláštera jsou ukradeny vzácné svitky s moudrostí starých mistrů. Pět mladých mnichů, kteří útok přežili, se chce pomstít. Nejprve se však musejí naučit ovládat bojové umění pěti zvířat, ke kterému jsou předurčeni - tygr, opice, had, jeřáb a drak. Seh "had" se chce stát mrštným mistrem. Na své cestě se setkává se záhadnou dívkou jménem "Kobra". Pomůže mu získat hadí soustředěnost, pružnost a rychlost?... celý text

Literatura světová Dobrodružné Pro děti a mládež
Vydáno: , Fragment (ČR)

Snake , 2005

inachisio
28.08.2020 4 z 5

Vzhledem k tomu, že jsem přečetla všechny díly, asi se mi to líbilo. Hada jsem měla nejradši a kniha mě nezklamala.

Kate_Hall
07.08.2017 3 z 5

Je to spíše taková jednorázovka, příběh zajímavý, dobře napsaný ale další i předchozí díly ( ne nečetla jsem je ) bych dobrovolně nečetla

Safira55
13.06.2016 4 z 5

Bohužel knižka nebyla tak dobra jako 2 předcházejici :/ doufm že Jeřáb nebude jeste horsi :(

eŠ
07.02.2016 1 z 5

První dva díly se mi líbily. Pohodové čtení, nečekáte nic náročného, jen vypnete mozek a proplouváte příběhem. Třetí díl mě nicméně zaujal nejméně, přičemž první dva díly mi přišly jako příjemně rozjezdové - a hodnotila jsem je třemi hvězdami jako průměr.

Issiriana
09.08.2012 3 z 5

Tady už se děje míchají dohromady a je v tom docela velký zmatek. Ale číst se to dá. :)

sebeobrana

Jeff Stone