Ledové království

Ledové království https://www.databazeknih.cz/img/books/19_/196653/bmid_ledove-kralovstvi-196653.jpg 4 35 8

Na břehu hlubokého mořského zálivu mezi majestátními horami vzkvétalo království Arendelle. Vládli mu moudře král a královna a lidé v něm žili šťastně. Až do chvíle, než se naplnil zlý osud a jedna z královských dcer uvrhla Arendelle do věčné zimy. Tak začíná příběh plný dobrodružství, tajemství, čar a kouzel.

potesenicist
06.10.2023 4 z 5

Oblíbený příběh starší dcery, za mě zbytečně okrájený oproti filmu.

LunaL.
30.04.2023 5 z 5

Druha kniha, co jsem s detmi cetla o Ledovem kralovstvi. A protoze nikdo nezname film, tak prvni kniha se nam zdala dost usekana, nevysvetlena.. O to vic umime ocenit tuhle! Dej na sebe navazoval, hezky plynul. Davalo nam to smysl, i kdyz diky predchozi knizce vim, ze toho tady taky dost chybelo. Ale zato si s tim lepe autori poradili!
Hezky pribeh, nedalo se odtrhnout a cetli jsme najednou :) Za tu bolavou pusu to stalo :D
I ja se tesim, az deti povyrostou a zvladnou film, ze se kouknu s nimi :)

Astridka
05.06.2022 2 z 5

Příběh dobrý, ale moc stručně převyprávěný. Kniha se mi moc nelíbila. :(

Atlantis
31.12.2019 3 z 5

Přijatelné. Velice zjednodušené převyprávění původní pohádky s hezkými ilustracemi. Nic víc, nic míň.

Hebrey
07.05.2018 3 z 5

Co se mne týče, asi neumím tyto "rádobydisneyovky" docenit. Pravda ale je, že nejsem cílová skupina. Někdo o pětatřicet let mladší může mít jiný názor a já jej budu respektovat.

LuckaF.
01.02.2015 5 z 5

To bylo vážně úžasný i ta pohádka.

Aaloha
02.01.2015 5 z 5

Krásný film i knížka.

kukurukuku
22.09.2014 2 z 5

Nuda. Stejně jako filmové zpracování. Škoda je, že Elza není zlá. Příběh by byl zajímavější.

pro děti zfilmováno

Walt Disney