Léčivé bylinky pro zdraví a energii

S přibývajícím věkem nás ohrožují nejrůznější problémy. Můžeme jim předcházet a aktivně se starat o to, aby se nám vedlo dobře, a tuto jedinečnou životní etapu jsme si užívali! K tomu přispívá otevřenost vůči všem novinkám, zdravý životní styl – a využívání léčivých rostlin. Příroda není jen nejlepší lékárna, ale i opravdová studnice mládí pro tělo i ducha. V této knize proto najdete podrobné, krásně ilustrované portréty nejlepších léčivých rostlin pro domácí užívání – v rámci vaší celkové zdravotní prevence, proti různým obtížím a samozřejmě i pro zdravou pleť a vlasy a navíc mnoho tipů a podnětů, jak ve stáří zkrásnět, jak ho přijmout a užívat si ho tělesně i psychicky....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/39_/390909/lecive-bylinky-pro-zdravi-a-energii-xnE-390909.jpg 53
Literatura naučná, Osobní rozvoj a styl, Zdraví
Vydáno:, Esence

Gesund alter werden mit den besten Heilpflanzen! (2017)

Kniha Léčivé bylinky pro zdraví a energii

JanaDobby

Jedna z nejkrásnějších bylinkových knížek, kterou stojí za to mít ve sbírce. Pěkné ilustrace a dostatek informací.

majáček

Toto není knížka. To je přítelkyně, která vám poradí a po duši pohladí. Najdete zde nejen teorii o bylinkách, ale i konkrétní použití, či výrobu bylinkových přípravků. Také je zde výčet nemocí. Bylinky a potraviny, které jsou vhodné k dané nemoci i ostatní zdraví prospěšná doporučení. Vše je velmi laskavým a vlídným slovem provázené.

fytoterapie léčivé rostliny léčitelství alternativní medicína psychoterapie fyzioterapie

Aruna M. Siewert

Aruna M. Siewert
německá, 1965

Kniha Léčivé bylinky pro zdraví a energii je: