Léčivá síla vody

Léčivá síla vody

Důkazy fascinujících vlastností základního životního elementu. Tato publikace podává přesvědčivé důkazy toho, o čem psali zasvěcenci všech dob, co věděli i starší alchymisté a velcí duchovědní badatelé. Voda, jak se dozvíte na stránkách této strhující knihy, je schopná vstřebat a předat dobré nebo špatné vibrace a myšlenky. Má vynikající, sotva očekávánou paměť, lze ji různými způsoby ovlivnit, a to jak pozitivně, tak i negativně. Voda vnímá hudbu, protože reaguje na její vibrace. Dokonce se ukazuje, že"umí číst", že je schopná reagovat na duši a podstatu slov a jejich morfogenetická pole....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/66_/66812/leciva-sila-vody-66812.jpg 4.25

Die Heilkraft des Wassers

Esoterika, astrologie, okultismus, Zdraví
Vydáno:, Eminent

meluzena

Emotovy myšlenky a fotografie v knize uvedené jsou pozoruhodné a podněcují k hlubšímu zamyšlení, a to nejen o vodě.
Úvahy ostatních autorů, kteří dostali v knize prostor, se sice také točí kolem tématu voda, nicméně páně Emotovým vhledům jsou více či méně vzdálené (Vás se to netýká, pane Grandere).

„I nám přece taková uvědomnělost v mluvení a myšlení jedině prospěje. Vždyť slova a myšlenky určené druhým mají v první řadě dopad na nás samotné: když do světa vypustím informaci „hlupák“, je to můj systém, který se nejprve a co nejintentivněji naplní touto informací a posléze čeká na odezvu. Zásada „nečiň druhým to, co nechceš, aby oni činili tobě“ zízkává s ohledem na morfogenetická pole a s tím související teorii vibrací úplně nový význam.“

Cíl je jen jeden, cest k němu je bezpočet. Každá je jiná, a všechny mají svou cenu. Každý má tu svou.

herdekfilek
07.07.2011

Zcela jednostranně pojatý výzkum vody. Výzkum estetiky vody. Dle mého sledování byly výsledky průzkumu prokazatelně důkazy síly vůle autora, který pod pojmem démon vidí démona, pod pojmem láska vidí lásku, pod pojmem heavy metal vidí démona. Jak sám Emoto píše, voda do sebe dokáže nasát vůkolní energii, emoce, stav věcí. Emoto trpí odporem k řízným kytarám, tak se to na zkoumané vodě i pozná. Trpí láskou k hudbě vážné, tedy se to i projeví na zkoumané kapce vody. Jeho vnitřnímu profilu věřím. Jeho výzkumu tleskám. Však co je voda, když ne Bůh. Tak přilnavý a všudypřítomný Bůh.

Masaru Emoto

Masaru Emoto