Léčivá síla dýchání

od:


KoupitKoupit eknihu

Lékař a terapeut v oblasti přírodního lékařství, homeopatie a psychoterapie seznamuje se svými pohledy na prostředky obnovy a udržení vnitřního zdraví. Autor se v knize zevrubně zabývá metodou tzv. holotropního dýchání (v knize překládaného jako spojitý dech), v němž spatřuje účinný prostředek k sebepoznávání, uvolnění potlačených emocí a vnitřnímu uzdravování. Předkládá různé pohledy na řízené dýchání, osvětluje jeho přínos pro tělo a duši. V neposlední řadě se věnuje i řeči těla a čakrám - silovým energetickým centrům v lidském těle. ...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/34_/34384/leciva-sila-dychani-34384.jpg 51
Orig. název:

Wunderbare Heilkraft des Atmens (2001)

Žánr:
Literatura naučná, Zdraví
Vydáno:, Ikar (ČR)
více informací...
Nahrávám...

Komentáře (1)

Jelitovna
05.11.2017

"... Skutečně je to tak, že z podvědomí se připomíná jenom to, co zůstává pod vnitřním tlakem..."
"Něco podobného jsme zažívali při půstech... Vždycky vystupovaly na povrch právě ty problémy, které se měly řešit přednostně. Vnitřní instance, kterou Paracelsus nazývá ´Vnitřní lékař´nebo ´Archeus´, podle všeho pečuje o to, aby bylo dodrženo správné pořadí regeneračních opatření. Pacient ani terapeut k tomu nemusejí nijak zvlášť přispívat, je třeba jen načas dopřát organismu a jeho trávicí soustavě klid v období půstu.
Dech nepochybně dává organismu obdobnou možnost, přičemž v tomto případě se ocitají v popředí spíše energetická schémata. Naproti tomu při dodržování půstu, který se v prvopočátku týká těla, dojde časem přes energetické roviny také k ovlivnění duševní a duchovní oblasti."

Autoři knihy

Ruediger Dahlke

Ruediger Dahlke
německá, 1951

Andreas Neumann

Andreas Neumann
německá, 1964

Uživatelé mají knihu

v Přečtených3x
v Knihotéce3x
v Chystám se číst7x
v Chci si koupit3x
v dalších seznamech1x