Léčivá moc dotyků

Akupresura chodidel * Masáž shiatsu * Jiné formy masáže Autorka je známá polská lékařka aplikující přírodní metody. Ve své knize nás uvádí do tajemství zdravotních masáží: akupresury chodidel a japonské masáže shiatsu. Kniha je vynikající příručkou pro všechny, kdo se tímto tématem zabývají, a to především proto, že ji píše zkušená lékařka tak, že je text srozumitelný i laikům. Díky podrobným popisům způsobu masírování a obrázkům ukazujícím tlakové body tu čtenář najde informace, jak s pomocí masáže ulevit sobě i druhým při nejrůznějších zdravotních obtížích....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/94_/94844/leciva-moc-dotyku-94844.jpg 4.45
Literatura naučná, Zdraví
Vydáno, Jan Vašut

Zdrowie przez dotyk

Kniha Léčivá moc dotyků

hu_87

Zajímavé téma a velice zajímavě podané. Kniha má hodně obrázků (samozřejmě, mluvíme tu o jednotlivých akupresurních bodech), čte se dobře a snadno se chápe. Užitečné pro každodenní život, pro samopomoc i pomoc druhým.

Ashi
04.10.2015

Kniha velmi podrobně popisuje jednotlivé body na těle, které je dobré masírovat při různých obtížích. Avšak shiatsu je nejen mačkání bodů ale i protahování, řekla bych tak že autorka si půjčila ze shiatsu jen které body mačkat, ale celkové cviky používané při této masáži zde vůbec nejsou zmíněné.

Ako sa nestať pacientom
Velmi osobní kniha o zdraví

Jadwiga Górnicka
polská, 1921

všech 12 knih autora

Kniha Léčivá moc dotyků je v

Právě čtených1x