Léčíme si záda sami

Léčíme si záda sami https://www.databazeknih.cz/img/books/16_/164482/bmid_lecime-si-zada-sami-fzn-164482.jpg 4 8 2

2. přepracované vydání V publikaci se dozvíte o možnostech autoterapie a prevence. Jestliže jste již zažili nepříjemné bolesti v oblasti bederní páteře nebo vyzařování příznaků až do dolní končetiny. Pak víte, že příznaky mohou někdy pominout po několika měsících nebo dokonce letech. Nebo jste mohli přijít na to, že léčebné přístupy často ovlivnily vaši bolest, ale bolest se časem vrátila, aby vás zase znova obtěžovala. Navzdory skutečnosti, že právě docházíte na nejlepší léčbu, si můžete přečíst tuto knížku, protože máte neustále bolesti, které nemizí. Pro každého z nás.... celý text

Literatura naučná , Zdraví

Vydáno: , McKenzie Institut Czech Republic

Treat your own back , 2009

Jannqa
Jannqa
07.07.2019 5 z 5

S bolestmi zad (kvůli výhřezu ploténky) posledních několik let bojuji a i když cviky pana McKenzieho znám a pravidelně je cvičím, tak jsem se z knihy dozvěděla i různé souvislosti a podrobnosti, jak cviky fungují. Určitě tuto knihu a cviky v ní doporučuji všem, které bolesti zad trápí.

honza8366
honza8366
17.02.2015

Výborná knížka, obsahující několik velmi účinných cviků na prevenci proti bolesti zad.

bolesti zad léčba, terapie léčba bolesti

Robin McKenzie
novozélandská, 1931 - 2013
2011  88%Léčíme si záda sami
2011  85%Léčíme si bolesti krční páteře sami
2009  80%Léčíme si rameno sami
2012  0%Léčíme si koleno sami
2012  100%Léčíme si koleno sami

Kniha Léčíme si záda sami je v