Léčení včelími produkty

Léčení včelími produkty

Chcete být celý rok ve skvělé kondici, čekají vás náročné fyzické úkony? Má vaše dítě zažívací problémy, nespí, je nervózní a neumí se soustředit? Chcete přírodní cestou podpořit léčbu nemocí, které jste zatím opomíjeli? Pomůže vám apiterapie – léčba včelími produkty. V knize najdete návody na využití medu, mateří kašičky, pylu, propolisu, nebo včelího jedu při ochraně zdraví, posilování imunity i při podpůrné léčbě nejrůznějších onemocnění. méně textu

https://www.databazeknih.cz/images_books/33_/333294/leceni-vcelimi-produkty-JzR-333294.jpg 22
Literatura naučná, Zdraví
Vydáno:, Esence

Iki1

Odborná publikace známého včelaře v podstatě běžnému spotřebiteli, který denně spotřebovává med, mnoho nepřináší. Teoreticky se dozvíme o apiterapii - tedy využití včelích produktů k léčení. Poté nás zaujme kapitola Léčení medem, kde autor shrnuje léty ověřené recepty přes bylinné čaje slazené medem, nálevy s medem, spojení skořice a medu, až po prosté užívání medu při různých příležitostech. Kosmetické využití je pak už v podstatě zbytečné. Další kapitoly - Léčení pylem, propolisem, mateří kašičkou či včelím jedem a voskem - jsou pro běžného spotřebitele úplně zbytečné.

včely

Autor knihy