Léčení čaker

S podtitulem: Probuďte svou vnitřní sílu a dar léčit Naučte se plně využívat svou vnitřní moudrost a schopnost léčit!Jakmile se zbavíte negativní energie strachu a obav, probudí se vaše přirozené duchovní schopnosti. Tyto vrozené vlohy vám umožní vidět budoucnost, komunikovat s Bohem nebo anděly a léčit sami sebe, ostatní i celou planetu. V této knize vás autorka. provede meditacemi a vizualizačními technikami, s jejichž pomocí budete schopni očistit své čakry a využít své přirozené léčivé a parapsychologické schopnosti....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/93_/9361/leceni-caker-9361.jpg 4.230

16.02.2019

Popis čaker byl zajímavý

PetraFrenz
24.10.2017

Praktické rady na léčení čaker.

mariva
10.08.2017

Zajímavá kniha, ale já jsem zřejmě ještě nedozrála k tomu, abych dokázala autorčiny metody úspěšně praktikovat.

madonna6956
06.02.2017

Názory autorky, které v dalších jejich knihách vyvrací.
Ezoterika je tvrdý byznys.
Ale myslím si, že některé názory v této knize jsou fajn a že někomu se to může líbit. :)

anka6814
03.04.2016

Kniha je vhodna pre cloveka, ktory hlada cestu, ako ziskat uceleny obraz o cakrach a sile samoliecenia. Opis jednotlivych cakier je vystizny. Jednotlive techniky su pre citatela natolko zaujimave, ze ich staji za to vyskusat.

Lucek
23.02.2016

Moje oblíbená.
Často se k meditacím vracím.

Danafantom
18.09.2013

Meditace v knize uvedené mě nijak neoslovily, ale popisy jednotlivých čaker jsou velmi povedené, daly mi nový rozměr, jak se na čakry dívat.