Leadership & minutový manažer zvyšování efektivity prostřednictvím metody Situačního vedení https://www.databazeknih.cz/img/books/37_/378989/mid_leadership-a-minutovy-manazer-zvyso-24Z-378989.png 4 5 2

Kniha Leadership a Minutový manažer seznamuje lídry s celosvětově uznávanou metodou Situational Leadership® II, která rozvíjí soběstačnost a samostatnost u lidí, které vedou. Naučíte se, proč je důležité přizpůsobovat styly vedení členům týmu na základě jejich klíčových cílů a úkolů a proč je zásadní vědět, kdy delegovat, kdy poskytnout podporu a kdy řídit. Lídři tak díky důslednému využívání tohoto prověřeného modelu a jeho účinných technik dokážou rozvíjet a udržovat kompetentní, motivované a sebevědomé zaměstnance. Tato nevšední a čtivá kniha je cenným průvodcem k personalizovanému vedení, které vašemu týmu zajistí nejlepší výkon – a jakékoliv firmě nejlepší výsledky.... celý text

Psychologie a pedagogika

Vydáno: , Omega

Leadership and the One Minute Manager Updated Ed: Increasing Effectiveness Through Situational Leadership , 2013

hanavka
30.03.2020 4 z 5

Ken Blanchard je můj oblíbený expert na leadership a způsob psaní jeho knih formou příběhu v dialogu mi naprosto vyhovuje - učení nenásilnou formou, kterou člověk zhltne i po pracovně náročném dni za pár hodin, ale stale si z příběhu něco pamatuje. Hvězdičku srážím za to, že pokud jste už od něj přečetli více věcí, víte, že má sklon se opakovat.

KapkaHK
30.07.2018

Podobnou literaturu si většinou kupuji s pochybami, zda ji dočtu. Tuhle knihu jsem přečetla jedním dechem a co mě nejvíc překvapuje, tak už teď se těším, že si ji přečtu znovu.

Autoři knihy

Kenneth Blanchard
americká, 1939
Drea Zigarmi
americká

Kniha Leadership & minutový manažer zvyšování efektivity prostřednictvím metody Situačního vedení je v