Láskyplná smrt

Láskyplná smrt https://www.databazeknih.cz/img/books/29_/298131/bmid_laskyplna-smrt-QFN-298131.jpg 4 28 9

Detektiv Berka série

Stanislava Berku, bývalého šéfa jihomoravské krajské mordparty, tentokrát vyhledá jeho spolužák, známý advokát Nebeský, který zastupuje klienta obviněného z vraždy své milenky. Důkazy jsou přesvědčivé a vše ukazuje na to, že inženýr Zábrana svou přítelkyni skutečně zavraždil. Advokát má ovšem jisté pochybnosti. Berka zpočátku neví, co si má o obviněném myslet. Když však postupně odkrývá životní tajemství mrtvé ženy, zjišťuje, že její milenec není zdaleka jediný, kdo by měl motiv a možnost tuto vraždu spáchat…... celý text

pepa4081
24.03.2024 4 z 5

Líbila se mi o trošku víc, než některé jiné v této sérii, i když vraha jsem tentokrát uhodl.
Velmi uspokojivé.

rafan65
15.02.2024 5 z 5

Panečku tak toto byla opravdu hodně vydařená detektivka. Neměl jsem přečtenou ani půlku knihy a už jsem znal vraha. Po přečtení další čtvrtiny jsem si říkal, houby to je blbost to udělal............ No a nakonec je vrahem.................?

ivoiro
16.02.2019 5 z 5

Tato kniha je dalším příjemným čtením od tohoto autora.

fruitbueno
12.02.2018 2 z 5

Mohlo by to být poměrně dobré čtení nebýt naprosto neživotných dialogů postav (vždyť tak mluví kniha, ne živí lidi, proboha!), odkazů na jiné knihy, prapodivných postřehů a komentářů hlavní postavy.

28401
28.05.2017 3 z 5

Vadily mi odkazy na předešlé knihy, ne všechny jsem četla, tak mi to moc neřeklo.

Iwíček
23.02.2017 5 z 5

Tato kniha se mi hodně líbila, je taková pohodová a četla se vcelku rychle. V tomto díle mě nadchla autorova dokonalá práce s jazykem. Úchvatný mi přišel hanácký dialekt, ale také další hrátky s jazykem, do nichž se jen tak někdo nepouští. Klobouk dolů.

Toto moje hodnocení také vypovídá o tom, že jsem se ihned po dočtení knihy pustila do jejího re-readingu. Úchvatné.

Macek58
27.10.2016 4 z 5

Dobré víkendové čtení...už čekám na další příběhy, jisté taky tak dobré.

bagel
05.10.2016 3 z 5

Knih od tohoto autora jsem přečetla již více, ale tady mě pravdu štval hlavní hrdina a jeho poznámky a komentáře. A taky se mně nelíbily odkazy na předchozí autorovy knihy. Jinak byl ale děj zajímavý.

milunka21
17.08.2016 5 z 5

Nikdy jsem z této edice nic nečetla a nikdy jsem nečetla českou detektivku, atkže to bylo pro mě poprvé a moc skvělé čtení.Byla jsem hodně překvapena, jak mě autor dokázal vtáhnout do děje.