Lásky jedné rusovlásky neboli Slasti a strasti slavné české topmodelky

Lásky jedné rusovlásky neboli Slasti a strasti slavné české topmodelky https://www.databazeknih.cz/img/books/21_/212041/mid_lasky-jedne-rusovlasky-neboli-slast-212041.jpg 5 1 1

Kniha jedné z prvních modelek českého původu, jíž se podařilo úspěšně prorazit na světová mola a titulní stránky prestižních módních časopisů. Michaela Srbová Della Pia přináší osobité vyprávění o svém životě. Nečekejte žádná šokující odhalení ze zákulisí modelingu - i topmodelky jsou ženy z masa a kostí a žijí malými radostmi i starostmi, byť často poněkud nevšedními. Nechejte se na chvilku unést do světa krásných obletovaných žen, cvakajících fotoaparátů, zaoceánských letů a filmových kamer - ale i do světa obyčejných dní, nejistoty a nejrůznějších holčičích trápení, která lze nejlépe překonat nadhledem a notnou dávkou humoru.... celý text

Marisol
11.10.2020 5 z 5

Dlouho jsem tuhle knížku sháněla, až jsem ji sehnala zrovna zde na DK. :-) Michaelu Srbovou si pamatuju hlavně z konce 80., kdy fotila pro VKUS a byla na mnoha plakátech. Vypráví o tom, jak se dostala k modelingu, vlastně nejprve "jen" k tomu focení a předvádění oblečení, o své kariéře doma i v zahraničí a přidává také mnoho vzpomínek i pikantérií ze svého života. Knížka je také protkána různými radami o tom, jak o sebe pečovat, jak se pokusit stát modelkou a rovněž také různými recepty na jídla, která Michaela sama vymyslela a která má ráda. Je to příjemné povídání, které mě vrátilo do 80. a 90. let. Samozřejmě nechybí fotografie.

modelky

Autorovy knížky

2003  100%Lásky jedné rusovlásky neboli Slasti a strasti slavné české topmodelky

Kniha Lásky jedné rusovlásky neboli Slasti a strasti slavné české topmodelky je v