Lásky černého barona

Lásky černého barona https://www.databazeknih.cz/img/books/31_/31749/bmid_lasky-cerneho-barona-sKp-31749.png 4 66 10

Černí baroni série

Černý baron Roman Kefalín jako vášnivý milovník, který má s dívkami pramálo zkušeností a každé jeho milostné dobrodružství končí většinou pořádným průšvihem.

Janizoun
22.10.2023 4 z 5

Poslední dobou se moc ráda vracím ke starším knihám, které jsem někdy četla, nebo vůbec nečetla a tuto knihu jsem nečetla a tak jsem zde nalezla další milé, pěkné, úsměvné čtení, které mě pobavilo a líbilo se mi. Děkuji.
Roman Kefalín mě nezklamal. Díky této knížce jsem se i nostalgicky vrátila v čase do tehdejší doby a vzpomněla si i na své mládí a mé první zaměstnání ve strojírenském závodě a na pověstné "píchačky" - píchací hodiny na docházku.
Toto čtení doporučuji těm, kteří se chtějí pobavit a rádi se vrátí k milému humoru pana Miloslava Švandrlíka.

n.ezn.amy
19.10.2023 4 z 5

Roman Kefalín snažící se dostat se na jakoukoliv školu a tím oddálit nástup do práce, kterou by s budovatelským nadšením vykonával. A přitom se hlavně věnuje něžnému pohlaví všeho druhu, ať to jsou mladé nesmělé svazačky, ale i zkušené ženy ač vdané či svobodné. Krátké povídky, ve kterých najdete hlavně laskavý a milý humor se špetkou erotiky.

Zakalení svazáci zde pěli písně o ocelových brigádách a čadících komínech, tančili kolečka, z nichž nejoblíbenějšího bylo Ptala se Zuzana Kuby, jestli má veverka zuby ... a vyměňovali si zkušenosti z názorné agitace.

maryzka
14.09.2023 3 z 5

Četba na dovolenou, lásky Kefalina směšné, ironické, tragické, povznášející, komické. I když tato kniha končí odchodem na vojnu.

Lothar.777
15.04.2023 3 z 5

Ale jo, pobavilo. Zápletky, které jsou autorovi dost vlastní, celkem laskavý humor a udržel to v mezích. Hlavně krátké kapitolky, které se dají stihnout kdykoli. A ta poslední pomalinku navozovala ČB.

Gimli
12.08.2022 4 z 5

Vtipné povídky pro příjemné chvíle na záchodě!

vladislav6610
07.01.2019 4 z 5

Jak láska Kefalína pronásledovala.

dobras
04.12.2017 5 z 5

Krátké lehce humorné milostné příběhy. Chtělo to onu dobu prožít, pak to osloví.
A rád tu "kaši" nastavím filmem Černý baroni.

Zdenda20
26.11.2014 3 z 5

Povídky většinou humorné, ale očekával jsem od autora víc. Ostatní, co jsem od něj četl bylo podle mého názoru lepší.

kloin
30.09.2014 4 z 5

Vzpomínání na autorovy milostné zkušenosti. Laskavý humor, který neubližuje.

Pavelpi
26.09.2014 1 z 5

Už to není ono,je to jako nastavovaná kaše,bohužel.