Láska z ulice

Keď sa čas kráti a život sa s vami škaredo zahráva, jedinou možnosťou je ľúbiť Tamara je stredoškoláčka, ktorá má podstatne iné starosti ako jej rovesníčky. Šesťročná sestra Sofia zomiera na rakovinu, mama pendluje medzi nemocnicou a bytom, otec rodinnú situáciu nezvláda a utieka sa k alkoholu. Spolužiak a najlepší kamarát Robo je vždy poruke, no vyriešiť problémy, ktoré sa na Tamaru valia, nie je v jeho moci. Jedného dňa sa Tamara pred školou zrazí s neznámym mladíkom na kolieskových korčuliach. Teda on zrazí ju. Je vysoký, na hlave šiltovka, na chrbte ruksak a vyzerá... dobre. Keď sa stratí v bráne školy, Tamara rozmýšľa, že bude asi nový, lebo inak by ho rozhodne neprehliadla. Rozuzlenie príde na hodine telocviku, keď vojde do telocvične v teplákovej súprave a s píšťalkou na krku. Ukáže sa, že je zastupujúcim učiteľom. Nezačnú najlepšie, konflikt z rána sa na hodine ešte viac vyhrotí. No Noro Tamare neschádza z mysle a do ich životov sa, napriek všetkému, vkradne láska. Lenže nič nie je také jednoduché, ako sa na prvý pohľad zdá....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/20_/207199/laska-z-ulice-207199.jpg 4.210
Romány, Pro ženy, Literatura slovenská
Vydáno:, EvitaPress

Ms.Iris
17.03.2017

Odporúčam, aj som si poplakala.

Wahlker
21.06.2014

Táto kniha v sebe nesie príbeh, ktorý človeka dokáže zasiahnuť. Na konci mi dokonca vyhŕkli aj slzy, čo sa stalo len pri pár knihách. Môžem ju len odporúčať.

Miroslava Varáčková

Miroslava Varáčková