Láska, vztahy, konstelace : partnerství jako možnost růstu a transformace

Láska, vztahy, konstelace : partnerství jako možnost růstu a transformace https://www.databazeknih.cz/img/books/94_/94091/laska-vztahy-konstelace-partnerstvi-jako-moznost-rustu-a-transformace-94091.jpg 4 10 2

Autor v knize rozebírá, na základě popisu partnerských konstelací, výsledků jeho poradenské činnosti a osobních zkušeností, hlavní problémy partnerství. Jak se rozejít a sejít, jak se dostat do hloubky partnerského vztahu a jak (v hloubce a intenzitě) zůstat, jsou tři části této zajímavé publikace. Čtenáři je za pomoci konstelací, cvičení a mnohdy překvapivých závěrů umožněno pochopit, proč opakujeme v našich vztazích stále tytéž vzorce a kde leží klíč ke skutečně vyrovnanému, svobodnému a šťastnému partnerství.... celý text

JulčaHluk
10.09.2020 5 z 5

Jsou tam nastíněny základní pilíře na kterých vztah buď stojí nebo padá. Problémy které Jan popisuje se týkají všech, kromě těch, co už to mají vyřešené. To jestli to čtenář pochopí a dokáže s tím něco udělat, to už je ale věc druhá.

hanapaimen
12.01.2018 5 z 5

Skvělá kniha. Pár věcí nebylo pro mě nových s ohledem na navštívené semináře, nicméně pár ano a jsou to skvělé poznatky. Nechci se tu přímo rozepisovat co přesně se mi líbilo a s čím souhlasím či nesouhlasím, to je řekla bych už poměrně subjektivní hodnocení a navíc osobní; ale celkově mám hodně ráda knihy od Jana, na poli sebepoznávacích knih a navíc od českých autorů jsou to jedny z nejlepších. A navíc skvělý styl psaní, s občasným humorem, který mi hodně sedí. (:

láska partnerské vztahy vztahy

Jan Bílý
česká, 1954
2012  65%Co se stalo s Popelkou po svatbě
2008  78%Láska, vztahy, konstelace : partnerství jako možnost růstu a transformace
2012  58%Kruh mužů
2007  60%Úžasná síla celku
2011  60%Růže pro Plúta

Kniha Láska, vztahy, konstelace : partnerství jako možnost růstu a transformace je v