Láska, vztahy a přátelství

Láska, vztahy a přátelství https://www.databazeknih.cz/img/books/12_/12116/bmid_laska-vztahy-a-pratelstvi-gAU-12116.jpg 4 364 51

Don Miguel Ruiz vysvětluje názory a předpoklady vycházející ze strachu, které podkopávají lásku a vedou k utrpení v našich partnerských vztazích. V několika moudrých příbězích nám ukazuje, jak léčit emoční rány, znovu nabýt svobodu, radost a hravost, na které máme všichni právo.

Duchovní literatura Náboženství
Vydáno: , Pragma

The Mastery of Love , 1999

nickym
23.02.2015 5 z 5

Kniha dává dobré rady jak se naučit lásce, která vydrží, lásce, která nehledá sobeckost. Ukazuje na to jak se takové lásce naučit. Jak se postavit k partnerskému vztahu. Ukazuje jak je špatné když chceme partnera ovládat a „mít ho pro sebe". To co neosloví přeskočit... Doporučuji! :)

natalie8531
02.02.2015 4 z 5

Jestliže mi kniha něco dá, něco ve mně zanechá, považuji ji za velice dobrou knihu. Tahle patří k této skupině. Jsem velice ráda, že jsem ji dostala do rukou, protože mi otevřela oči a pomohla mi uvědomit si, co je vážně důležité - sebeláska. A tohle by měl vědět každý a proto ji doporučuji.

michal8666
04.08.2014 5 z 5

Nejen tahle kniha, ale všechny knihy od Miguela mi postupně otevírají oči. Jsem rád, že se mi dostaly do rukou.
Vřele doporučuji.

Jíťa
02.01.2014 5 z 5

Jednoduché a přece tak složité. Přečteno za jedno odpoledne, ale určitě se k ní zase vrátím.

Danafantom
26.07.2013 5 z 5

Tématu lásky jsem se tak nějak vyhýbala. Kapitola Kouzelná kuchyň mě ale absolutně dostala. Její poselství zní - lásky je dost. Je jí tolik, že klidně můžu být marnotratná a rozdávat jí lehkovážně a to se mi líbí. Četla už jsem dost "keců" o bezpodmínečné lásce, ale vždy jsem si říkala, že tak dokonalá nikdy nebudu, že se mě to netýká, že jsou to takové mravokárné řeči. A teď jsem zjistila, že mi nedělá žádný problém představa, že moje srdce je taková kouzelná kuchyň, a že nemusím bádat nad tím, kdo si lásku zaslouží a kdo ne. A také mi teď jde mnohem snadněji nesoudit a nebrat si věci osobně. Zajímavé :-) A osvobozující.

Luis
22.05.2013

Na to, jak dnešní autoři literatury o osobním rozvoji dokážou skvěle napsat knihu o pár babských radách, tak tuhle bych rozhodně doporučil ať už máte lásku, nebo ne :)

Targa Dall
20.03.2013 5 z 5

Famózní - otevřte oči a dívejte se na svět takový, jaký je! Famózní čtení, vřele doporučuji.

psavec
22.01.2013 4 z 5

Krásné a nesmírně naivní čtení. Snová realita vytržená z kontextu brutálního všedního života. Přesto jsem knihu četl už třikrát. Po návratu od snění zpět do reality ve vás totiž zůstane příjemný pocit, iluze spasení a zklidnění.

soltera
22.10.2012 5 z 5

pri čítaní tejto knihy si človek uvedomí, aké je vsetko jednoduché, len my ludia všetko zbytočne komplikujeme...

Selekcaje
07.04.2012 5 z 5

Všechno v té knize pravda...věřte mi:) A nebo ne...věřte sobě:) Protože až si to přečtete dáte mu za pravdu tak jako já:) Moc mi tato kniha pomohla...uvědomila jsem si spoustu věcí.

Finvarra
10.07.2011 5 z 5

Během čtení této knihy jsem měla pocit probuzení. Ani se nemusím hlouběji zamýšlet nad názory autora, prostě mu dávám za pravdu. Kniha je čtivá a velmi hezky napsaná.

Don Miguel Ruiz (p)
mexická, 1952
2001  78%Čtyři dohody – Kniha moudrosti starých Toltéků
2010  81%Pátá dohoda
2003  85%Láska, vztahy a přátelství
2004  80%Hlas poznání
2002  82%Čtyři dohody – Pracovní kniha

Kniha Láska, vztahy a přátelství je v