Láska v ohrožení

Láska v ohrožení https://www.databazeknih.cz/img/books/32_/329215/mid_laska-v-ohrozeni-V3G-329215.jpg 3 26 9

Camfield série

Věčná sbírka série

134. díl

Když dobrodruh a agent britské tajné služby Drogo Forde dorazí na pokraji vyčerpání do Ampuly, hlavního města Kozanu, malého království na břehu Černého moře, nemá času nazbyt, neboť potřebuje předat svým nadřízeným informace o tajných plánech ruských nepřátel. Přesto neodmítne pomoc krásné dívce v nouzi. A jen obtížně se mistrovi v přetvářce podaří zastřít, jak moc se mu tvář krásné Thekly vryla do srdce. Plány na to, že dívku co nejprve dopraví do bezpečí, zhatí revolucionáři, kteří se rozhodnou právě oné noci zbavit Kozan krále a celé jeho rodiny. Drogo ví, že Thekla bez jeho ochrany nepřežije, a proto se rozhodne s ní utéci. Podaří se jim uskutečnit jejich riskantní plán? A jak to dopadne s jejich láskou? Bude urozená dívka stát o manželství s mužem, který jí kromě odvahy a čestného srdce nemá co nabídnout? Dokáže láska překonat nebezpečí?... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Baronet

A Revolution of Love , 2015

rampapa
15.09.2020 5 z 5

Krásná a typická harkekýnka. Příběh se mi moc líbil a knížku velmi doporučuji všem co mají rádi romantiku.

lark77
08.07.2020 2 z 5

Uff. To bolo také sladké až to bolo lepkavé ????

Majka1979
16.05.2020 4 z 5

Pre mňa to bol pekný, ľahký príbeh, ničím extra neprekvapil, ale pre mňa určite pekné oddychové čítanie.

milena8281
05.11.2019 3 z 5

Typická romance harlekýnského typu. Jednohubka na odpoledne, na relax ke kafi :)

pegasek
22.10.2019 2 z 5

Pribeh byl pekny,ale ocekavatelny.Nic zvlastniho pribeh nenabizi,Je to takova preslazena romance

Kayla
20.03.2019 1 z 5

Tak tohle je teda pěkná blbost...

alnahu
06.10.2017 2 z 5

Odpočinková četba, nenadchne a neurazí.

jarkaska
16.07.2017 4 z 5

Oddechová kniha na jedno odpoledne.

modranka
15.06.2017 2 z 5

Predvídateľné, oddychové a rozprávkové - nepáčil sa mi nenávistný tón voči Rusku a Rusom. Preto také nízke hodnotenie.