Láska v New Yorku

od:


KoupitKoupit eknihu

Může být láska, již prožíváme v New Yorku, jiná než ta, kterou potkáme v jiném městě? Krátce po skončení druhé světové války se tu setkávají dva lidé z různých světů. Mark Dwyer, brigádní generál českého původu,chce všechny své síly věnovat nápravám válečných škod v Evropě. Jessie Bourneová pochází ze skromných poměrů, ale vdala se do rodiny, jež patří mezi newyorskou smetánku. Jessie tráví své dny mezi švadlenou, kadeřnicí a dámskými dýchánky a i když si uvědomuje povrchnost, se kterou proklouzává životem, i když si uvědomuje svoji duchovní osamělost, zdá se jí, že cokoli změnit je nemožné. New York má mnoho tváří. Dva citliví a hluboce si navzájem oddaní lidé je mohou spolu poznávat. Když se Mark a Jessie setkávají na jednom z mnoha večírků, počáteční okouzlení slibuje hlubší vztah. Jenomže Jessie je vdaná a Mark se chce zanedlouho vrátit do Evropy. Na lásku mají čas jen jediný týden ......celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/26_/26700/laska-v-new-yorku-26700.jpg 3.112
Žánr:
Literatura světová, Romány
Vydáno:, Knižní klub, Knižní klub
více informací...
Nahrávám...

Komentáře (2)

Přidat komentář
crazyslunicko
05.12.2017

Nedočetla. Nezajímavé, mdlé. Několikrát jsem se ke knize vracela, ale prostě mě nezaujala. Bohužel. A to se mi opravdu nestává.

alexpo
23.09.2013

Četla jsem Údolí rozhodnutí a tohle bylo něco jiného, než jsem čekala. trochu rozvláčné, lehce nudící, bez děje, prostě jiné.

TIP: Máte rádi Databázi knih? Podpořte ji v Křištálové lupě (Zájmové weby) - hlasujte zde.

Autor a jeho další knihy

Marcia Davenport

Marcia Davenport
americká, 1903 - 1996

všechny knihy autora

Uživatelé mají knihu

v Přečtených14x
v Čtenářské výzvě1x
v Doporučených1x
v Knihotéce9x
v Chystám se číst4x
v dalších seznamech1x