Láska v jiném městě

Láska v jiném městě https://www.databazeknih.cz/img/books/41_/41826/bmid_laska-v-jinem-meste-px5-41826.jpg 3 32 8

Osmadvacetiletý Jack Cantrell si stále silněji uvědomuje, že jeho život ztrácí smysl. Zklamaný neúspěšným manželstvím s Amy – svou láskou z dětství, se přestěhuje do Kentu, kde se cítí volněji a lépe se může soustředit na svou práci. Do Kentu se rovněž nedávno přistěhovala Maggie, poté co ji opustil manžel kvůli mladší ženě. Rozvedená a bolestně odcizená svým dospělým dětem, Maggie doufá, že právě zde začne nanovo žít. V Kentu se Jack Cantrell a atraktivní okouzlující, ale o patnáct let straší Maggie setkávají. I přes velký věkový rozdíl vzniká mezi nimi silné citové pouto. Přestože jim v cestě stojí Amyina nevyléčitelná nemoc, její neochota se rozvést i vnitřní nejistota samotné Maggie, podaří se jim překážky překonat a v novém městě najdou sami sebe i štěstí.... celý text

Literatura světová , Romány , Pro ženy

Vydáno: , Alpress

Love in Another Town , 1995

knihovniceS
16.07.2023 3 z 5

Láska v jiném městě
Dočetla jsem jednohubku, typu červená knihovna trochu neobvyklá, kdy mladý muž se zamiluje do mnohem starší ženy. V příběhu je láska, zklamání, nemoc a jak to v životě chodí ... Nebylo to špatné, ale od autorky už jsem četla lepší. Kdo má rád takové příběhy si počte, třeba i slzu uroní. Já dávám 3 hvězdy s přihlédnutím na ostatní její romány, které jsem četla a hodnotila.

Nofar197
12.01.2023 3 z 5

K této knize jsem se dostala náhodou. Nedosahuje sice obsahem kvalit Síly vůle nebo Zámožné ženy, ale je to taková celkem uvěřitelná romance. Proč by nemohlo klapat partnerství mladšího muže a starší ženy?

Dalgiona
04.05.2021

tahle knížka mě hodně dostala a na konci i slzička skápla, moc hezky napsané a vůbec ne smutné, ale nádherné

Mária721
01.11.2020 5 z 5

Knížka se čte jedním dechem a je nejen zajímavá ale i poučná.Mária721

Jája92
24.01.2018 4 z 5

Útlá knížka o starší ženě a mladším muži. Škoda jen, že kniha nebyla rozsáhleji napsána.

EvikU.
04.04.2017 3 z 5

Hezký příběh, láska kvete v každém věku a předsudky, že musi byt muž ten starší už vůbec neřeším. Za mě ano, přečtěte si ji.

modranka
08.03.2016 2 z 5

SPOILER:
Príbeh sa mi nepáčil. Nie preto, že by nebol dobre napísaný, ale nepáčila sa mi téma vzťahu staršej ženy a o 15 rokov mladšieho muža. Takýto vzťah nemá šancu prežiť veľmi dlho. Plynutím času sa veková hranica premení na 70 ročnú ženu a 55 ročného muža (ten si v tomto veku myslí, že je stále mladík).
Navyše si myslím, že je nezodpovedné mať dieťa v 44. rokoch. Ani nie tak pre samotnú ženu, ale pre dieťa, ktoré v zraniteľnom veku dozrievania nemá matku, ktorá jeho mladú dušu pochopí.

Luccy78
06.09.2015 4 z 5

Pěkný příběh lásky a vzájemného porozumění i přes věkový rozdíl.. Mě se knížka líbila, jen mohla být klidně delší a příběh rozvinutější :-)